Jasnowidz Jackowski przewiduje lato 2018. To nie są dobre wieści…

Jasnowidz Jackowski przewiduje lato 2018. To nie są dobre wieści...

Pogoda długoterminowa – lato 2018. Już za niespełna dwa miesiące będziemy witać lato, czyli najcieplejszą porę roku. Jaka może być pogoda podczas wakacji? Postanowiliśmy zapytać o tę kwestię Krzysztofa Jackowskiego. Jego przewidywania nie są zbyt optymistyczne…

Pogoda długoterminowa – lato 2018. Pogoda za oknami zdecydowanie rozpieszcza – dni są bardzo ciepłe, a opady deszczu zdarzają się bardzo rzadko. Zapewne wielu z nas zastanawia się już nad urlopem oraz planuje, gdzie spędzi wolne dni. Przed zaplanowaniem wakacji warto więc spojrzeć w prognozę długoterminową. SE.pl postanowił zapytać o tę niezwykle ważną kwestię Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa. – Lato w tym roku będzie bardzo upalne, termometry często będą pokazywać powyżej 30 stopni Celsjusza. I choć taka pogoda będzie się utrzymywać od czerwca, a nawet końcówki maja, to niestety, upalne dni będą przerywane przez bardzo gwałtowane burze i ulewy. W tym roku musimy liczyć się z podtopieniami i silnymi wichurami – ocenił Krzysztof Jackowski.

– W maju mogą zacząć się pierwsze upały. Ale prawdziwe lato rozpocznie się w czerwcu: będzie upalnie, parno i czasem deszczowo – dodał słynny jasnowidz z Człuchowa.

Czekacie już na lato?

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*