Lublin: grupa uczniów zrobiła to w szkolnej toalecie. Wyciekło nagranie [WIDEO]

Lublin: grupa uczniów zrobiła to w szkolnej toalecie. Wyciekło nagranie [WIDEO]

To po prostu nie mieści się w głowie! Grupa uczniów jednej ze szkół w Lublinie, postanowiła nagrać swoje skandaliczne zachowanie na telefon, a potem umieścić w sieci. Na szczęście dyrekcja szkoły szybko ustaliła personalia młodocianych wandali.

Krótki filmik, który został wrzucony na kilka portali internetowych, rozniósł się po sieci lotem błyskawicy. Na nagraniu możemy zauważyć grupkę uczniów, która z premedytacją niszczy łazienkę w swej szkole, w Lublinie. Jak opisuje Dziennik Wschodni, dyrekcja zna całą sytuację, a młodociani wandale zostali już ukarani. – To nasza szkoła. Do dewastacji doszło jesienią ubiegłego roku. Po każdym z nich przeprowadzono rozmowy wychowawcze z uczniami i ich rodzicami, a uczniom obniżono oceny ze sprawowania. Rodzice ponieśli też koszty naprawy zniszczeń – powiedział Stanisław Rodak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5.

Wiadomo, że rodzice uczniów pokryli już szkody z własnej kieszeni. Uczniowie nie potrafili jednak wyjaśnić, dlaczego zdemolowali łazienkę w swojej szkole.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*