Ten film to HIT sieci! Jak ona to zrobiła?

Ten film to HIT sieci! Jak ona to zrobiła?

To wideo robi furorę w sieci. Obejrzało je już ponad 460 tysięcy osób. Jego bohaterką jest młoda Szkotka, która … utknęła w koszu na śmieci. Choć film rozbawił wielu internautów, kobiecie wcale nie było do śmiechu. Hannah Laing krzyczała, że ma klaustrofobię i prosiła znajomych o pomoc. Ci zamiast wyciągnąć ją z kontenera, nagrywali wszystko telefonem.

Film niedawno pojawił się w sieci. Nagranie powstało w szkockim Dundee. Widać na nim 22-latkę, która wpadła do kosza na śmieci. Nie jest jasne, jak do tego doszło. Hannah Laing utknęła w kontenerze. Wystawały jej z niego jedynie nogi. Wszystkiemu przyglądali się przyjaciele kobiety. Mieli ubaw po pachy, choć ich koleżance wcale nie było do śmiechu. – Pomocy. Pomocy, mam klaustrofobię – wołała Szkotka.

Z pomocą kobiecie przyszedł właściciel kosza. – Nie powinnaś była tu wchodzić – powiedział. Starszy mężczyzna przewrócił kontener i uwolnił z niego 22-latkę. – Tak bardzo przepraszam. Po prostu się przewróciłam i do niego wpadłam. Przepraszam – tłumaczyła Hannah Laing. Przyjaciele Szkotki nagrali zdarzenie telefonem, a filmem podzielili się ze światem. Obejrzało go już ponad 460 tysięcy internautów. 22-letnia bohaterka wideo podeszła do sprawy z przymróżeniem oka. – Naprawdę nie wiem, co jest nie tak z moimi znajomymi. Właśnie się obudziłam i zobaczyłam to na Snapchacie Claire hahahahahahaha – napisała na swoim Twitterze Hannah Laing.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*