TAJNA metoda na wyzdrowienie prezesa Kaczyńskiego

TAJNA metoda na wyzdrowienie prezesa Kaczyńskiego

Przeziębiony szef PiS Jarosław Kaczyński (69 l.) może liczyć na swoich najbliższych współpracowników! Kierowca przywiózł prezesowi grzejniki elektryczne. Okazały się na tyle skuteczne, że prezes szybko wyzdrowiał.

Jak ujawnił w Polsat News wicemarszałek Senatu Adam Bielan (44 l.), Kaczyński zwyczajnie się przeziębił. – Widziałem prezesa w poniedziałek późnym wieczorem i był rzeczywiście już bardzo mocno przeziębiony. Sam doradzałem, żeby wyleżał, żeby choroba nie zamieniła się w nic poważniejszego – mówił Bielan. Jarosław Kaczyński zaszył się w domu na warszawskim Żoliborzu. Ale najwyraźniej marzł, bo kierowca przywiózł mu aż trzy elektryczne grzejniki. Najwyraźniej nagrzewanie pomogło, bo wczoraj prezes wyszedł na powietrze.

Przypomnijmy, że prezesa nie było w Sejmie w środę m.in. na expose szefa MSZ Jacka Czaputowicza (62 l.). – Poinformował mnie, że nie może być ze względu na problemy zdrowotne – tłumaczył Czaputowicz. Ale dodał, że swoje wystąpienie konsultował. Więc prezes czuwa nawet w chorobie!

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!