TRAGEDIA w Tryńczy. Są wyniki badań krwi pięciu osób

Tragedia w Tryńczy. Są wyniki badań krwi pięciu osób

Tragedia w Tryńczy. Prokuratura opublikowała pełne wyniki badań krwi piątki znajomych, którzy zginęli w straszliwym wypadku w Tryńczy. Co te informacje wnoszą do śledztwa?

Przypomnijmy – Po raz ostatni, Anna, Dominika, Klaudia oraz ich dwaj koledzy, Sławomir i Bogusław, byli widziani 25 grudnia. Jednak dopiero 27 grudnia oficjalnie zaginionych znajomych zaczęła szukać policja oraz straż pożarna. Prawda okazała się być przerażająca: samochód z pięcioma ciałami odnaleziono w piątek, 29 grudnia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że cała piątka zginęła w wyniku utopienia. Ich pogrzeby odbyły się w 2 stycznia w Tryńczy.

Teraz prokuratura zdecydowała się poinformować opinię publiczną o wynikach badań krwi pięciu znajomych. Według śledczych żadna z osób nie była pod wpływem narkotyków ani innych substancji odurzających. Natomiast wcześniej ustalono, że pod wpływem alkoholu byli dwaj mężczyźni – jeden z nich miał 1,84 promila alkoholu we krwi, zaś drugi 1, 81. Ponadto śledczym udało się ustalić, że piątka znajomych zginęła w wyniku utonięcia.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*