Uboga matka przyjęła pomoc nieznajomego. Ciało jej córki znaleziono w lesie

Uboga matka przyjęła pomoc nieznajomego. Ciało jej córki znaleziono w lesie

Donald Smith wykorzystał trudną sytuację materialną Rayne Perrywinkle i pod pozorem pomocy ubogiej matce, zastawił zasadzkę na jej 8-letnią córeczkę. Perrywinkle nie wiedziała, że miły staruszek, który zaproponował, że kupi jej dzieciom ubrania i jedzenie, jest w rzeczywistości bestią z wyrokami za pedofilię.

W amerykańskim Jacksonville rozpoczął się proces w sprawie zabójstwa i gwałtu na 8-letniej Cherish Perrywinkle. O zbrodnię oskarżony jest Donald Smith, w przeszłości wielokrotnie karany za molestowanie dzieci.

W 2013 roku spotkał matkę Cherish, Rayne Perrywinkle, gdy szukała ubrań dla swoich córeczek w sklepie Dollar General. Zauważył, że nie stać ją na kupienie wszystkiego co zaplanowała.

Gdy kobieta wyszła ze sklepu, zaczepił ją i powiedział, że zapłaci za jej zakupy kartą podarunkową supermarketu Walmart. Zaproponował, by zabrała dziewczynki i pojechała z nim tam. Perrywinkle była początkowo nieufna wobec propozycji nieznajomego, ale Smith uspokoił ją mówiąc, że w sklepie czeka na niego żona. Uspokojona tymi słowami matka zgodziła się.

Gdy dotarli na miejsce, żony Smitha nie było w sklepie, ale mężczyzna zapewnił, że niebawem dotrze. Zachęcił Ryane by zaczęła wybierać ubrania dla dzieci. W pewnym momencie zaproponował, że kupi dziewczynkom cheeseburgery w pobliskim McDonaldzie. 8-letnia Cherish, pobiegła z nim. Po około 20 minutach matka zorientowała się, że jej nie ma i wszczęła alarm.

Ciało dziecka znaleziono następnego dnia. Morderca wrzucił je do strumyka. Autopsja wykazała, że 8-latka była przed śmiercią wielokrotnie gwałcona oraz torturowana. Zginęła na skutek duszenia. Siła, której użył zabójca była tak duża, że jej gałki oczne, zaczęły krwawić.

Po zabójstwie Cherish, jej dwie siostry zostały adoptowane przez ciotkę, która mieszka w Australii. Sąd podjął decyzję o odebraniu dzieci matce, ponieważ już wcześniej miała problemy w sprawowaniu opieki nad dziećmi.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*