Jackowski mówi o III WOJNIE ŚWIATOWEJ w 2018 roku! [WIDEO]

Jackowski mówi o III WOJNIE ŚWIATOWEJ w 2018 roku! [WIDEO]

Ta wizja wiele osób z pewnością przerazi! Jackowski przewiduje, że już w 2018 roku może dojść do wybuchu III wojny światowej. Gdzie konflikt może się narodzić?

Krzysztof Jackowski zapowiedział na swoim profilu na Facebooku i na YouTube, że zamierza publikować na serwisie społecznościowym nowy cykl. Tym razem słynny jasnowidz będzie opowiadał o tym, co czeka świat w najbliższym czasie. Pierwszy odcinek programu ma dotyczyć III wojny światowej. Jackowski uważa, że konflikt zbrojny może wybuchnąć jeszcze w 2018 roku. – Od kilku lat zapowiadam, że światu grozi poważna wojna. Lokowałem tę wojnę na 2018 rok i powiem państwu taką rzecz: jako jasnowidzowi przydarza mi się uczucie, które zaczyna mnie parzyć. Słowo „wojna” coraz bardziej mnie przyciska o chyba nadszedł czas, abym powiedział coś więcej o tej wizji – wyznał Krzysztof Jackowski.

– Ognisko przyszłego konfliktu jest tym razem nie w Europie, jak to było w poprzednim wieku, ale na Bliskim Wschodzie. Jest to bardzo niepokojące – powiedział tajemniczo jasnowidz Jackowski.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*