To się nie mieści w głowie! 44-latek BRUTALNIE zgwałcił 76-letnią teściową! HORROR na Podkarpaciu

W tę ohydną zbrodnię trudno uwierzyć! Jan K. (44 l.) z Grzęski (woj. podkarpackie) napadł na swoją 76-letnią teściową! Prokuratura oficjalnie mówi o „innej czynności seksualnej”, nie oddaje to jednak w pełni horroru, jaki rozegrał się w spokojnym z pozoru domu.

Wydawali się normalną, kochającą się rodziną – rodzice, nastoletni syn, teściowa. Wszyscy pod jednym dachem uroczo urządzonego domu w malowniczej miejscowości. Wydawało się, że nie dzieje się tam nic złego. Aż pewnego dnia pani Katarzyna (76 l.) zadzwoniła na 112 błagając o pomoc.

Do roztrzęsionej kobiety wysłano pogotowie. Przerażona staruszka ledwo była w stanie mówić, w końcu jednak wyznała ratownikom, co się wydarzyło, a raczej, co zrobił jej własny zięć.

Jan K. miał od dawna znęcać się nad teściową. A tego feralnego dnia, gdy zostali sami w domu, zaatakował ją! Śledczy nie chcą zdradzać szczegółów. Wiadomo jednak, że zwyrodnialec brutalnie skrępował ręce swojej ofiary i brutalnie napastował ją seksualnie.

Sprawą zajęła się prokuratura, a obleśny zięć trafił przed oblicze sądu w Przeworsku.

– Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty z artykułu, który mówi: kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności do 12 lat oraz zarzut znęcania się psychicznie i fizycznie nad osobą najbliższą – tłumaczy szefowa Prokuratury Rejonowej w Przeworsku Anna Bąk-Wójtowicz.

Potwór zdaje się nie mieć żadnych wyrzutów sumienia. Kiedy przed salą sądową spotkał swoją żonę, wypalił do niej: „Ładnie wyglądasz”. Nieszczęsna kobieta wniosła już o rozwód. Jej obecnemu jeszcze mężowi grozi do 12 lat więzienia.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*