Co za dzicz! Imigrant skatował 73-letnią Niemkę. Kobieta walczy o życie w szpitalu. Wszystko zostało nagrane [VIDEO]

Młody imigrant z Afryki w środku dnia brutalnie pobił kobietę w Norymberdze. Kopał ją bez litości z całej siły. Mężczyzna został zatrzymany i przebywa na obserwacji psychiatrycznej.

To nagranie zamieszczone na You Tube jeży włosy na głowie. Widzimy na nim półnagiego mężczyzna z Afryki, który podszedł do staruszki i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Ta upadła na ziemię. Jednak na tym nie zaprzestał swojej ataku.

Całe zdarzenie świadkowie nagrali na telefon i wrzucili do internetu. Jednak prawdopodobnie z powodu strachu przed półnagim agresywnym mężczyzną, zaatakowanej staruszce nikt nie pomógł.

Jak czytamy w mediach funkcjonariusze policji twierdzą, że:

-„To żadna prowokacja, tylko prawdziwe pobicie. Mężczyzna został zatrzymany i przebywa na obserwacji psychiatrycznej. Pobita staruszka z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Miała rozległe krwotoki wewnętrzne i kilka złamań.”

-„Stan pobitej kobiety nadal jest poważny i nie wiadomo, czy przeżyje brutalny napad” – dodają policjanci z Norymbergi.

Mężczyzna nie chce powiedzieć, dlaczego pobił staruszkę. W toku śledztwa ustalono jedynie, że ma 23 lata i pochodzi z Kamerunu.

Podczas ataku z 15 grudnia miał na sobie jedynie białe majtki. Wiadomo też, że z ofiarą nic go nie łączyło i że nie był wcześniej notowany przez niemiecką policję – podaje portal Bild.de

Imigranci stanowią 22 proc. całej ludności Niemiec. To jednak nie tylko imigranci z ostatnich fali uchodźców. Niemiecki urząd statystyczny Destatis wziął pod uwagę także tych, którzy urodzili się w Niemczech, ale ich rodzice są przyjezdnymi.

Poniżej nagranie z tego brutalnego ataku.

WOLNOŚĆ24/ DAILY MAIL/ BILD.DE/ WP.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*