Krystyna Pawłowicz o siostrze z KOD: Jest mi wstyd za siostrę

Mocne wyznanie posłanki PiS Krystyny Pawłowicz (65 l.) o jej siostrze Elżbiecie (64 l.)! – Nie powinna pomagać Mateuszowi Kijowskiemu (49 l.), temu leniowi. Wstydzę się za siostrę – mówi nam Krystyna Pawłowicz. Wszystko po tym, jak Elżbieta Pawłowicz postanowiła zorganizować dla bezrobotnego byłego szefa KOD zbiórkę pieniędzy.

Kijowski wyznał ostatnio, że nie może znaleźć pracy i rozważa wyjazd za chlebem do Londynu. – Nie jesteśmy w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb naszych dzieci. Na szczęście znajomi co jakiś czas robią nam zakupy czy coś ugotują. Dzięki nim jeszcze jakoś funkcjonujemy – żalił się Kijowski mediom.

Do akcji ratunkowej postanowiła wkroczyć Elżbieta Pawłowicz, aktywnie uczestnicząca w marszach KOD działaczka, która nie kryje niechęci do partii starszej siostry. – Mateusz zawsze był z nami. Byliśmy razem przez ostatnie dwa lata. Pokażmy, że umiemy być solidarni również teraz, kiedy jest trudniej – napisała Elżbieta Pawłowicz na Facebooku.

Dla Kijowskiego zebrano już 31,5 tys zł. Tymczasem zaangażowanie siostry w pomoc byłemu szefowi KOD krytykuje Krystyna Pawłowicz. – Modlę się za moją siostrę. Przykro mi, żal mi jej. Jak widzę ją z tymi ludźmi z KOD, jak oni się tarzają po ziemi, jak rozwalają barierki przy Sejmie, to mi jest przykro i żal, wstyd. Żal, że w takim towarzystwie musi się obracać. A do Kijowskiego apeluję: leniu śmierdzący, do roboty! Moja siostra nie powinna pomagać temu leniowi. Wstydzę się za siostrę – mówi nam Krystyna Pawłowicz.

Słów siostry z PiS nie chce komentować Elżbieta Pawłowicz. Tymczasem Kijowski w najnowszym wpisie podziękował jej za pomoc. „Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy na wezwanie Eli włączyli się w jej projekt. Dziękuję serdecznie Eli, która całość zorganizowała” – napisał na blogu Kijowski.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*