Wodzisław Śląski: 16-latek w szpitalu. Zaatakował go 11-latek z paralizatorem

Do groźnego incydentu doszło w śląskim parku rozrywki. W „Trzech Wzgórzach” w Wodzisławiu Śląskim 16-latek został zaatakowany przez grupę dzieci w wieku 11-15 lat i porażony paralizatorem. Napastnicy zbiegli, a pokrzywdzony chłopiec trafił do pobliskiego szpitala. Młodocianych chuliganów szuka policja.

W ostatnią środę około godziny 18:50 policja w Wodzisławiu Śląskim otrzymała zgłoszenie o grupie dzieci, które biegają po Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” z paralizatorem. Dzwoniła pracownica parku. Dyżurny policji skierował na miejsce patrol straży miejskiej, nim strażnicy dojechali na miejsce dzieci w wieku 11-15 lat zbiegły.

Wcześniej jednak zaatakowały 16-letniego chłopca. Nastolatek został porażony prądem. Przybyli na miejsce strażnicy zauważyli, że stan zdrowia chłopca pogarsza się i wezwali pogotowie ratunkowe. Chłopak pod opieką matki został przetransportowany do szpitala na badania.

Funkcjonariusze zawiadomili policję, która przejrzała zapis z monitoringu. W tej chwili trwa poszukiwanie młodocianych chuliganów. Za swój czyn młodociani chuligani mogą zostać umieszczeni w ośrodku wychowawczym.

DZIENNIK ZACHODNI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*