Paweł Kukiz trafił do szpitala: Zmiany miażdżycowe, niewydolność oddechowa [NOWE FAKTY]

Paweł Kukiz trafił do szpitala. Wygląda na to, że polityk ma poważne problemy ze zdrowiem. Jak podaje serwis gazeta.pl lider Kukiz’15 co najmniej przez miesiąc będzie wyłączony z polityki. Informację o problemach zdrowotnych Pawła Kukiza potwierdzili jego bliscy współpracownicy. Paweł Kukiz cierpi na niewydolność oddechową i zdiagnozowano u niego także zmiany miażdżycowe.

Stan zdrowia Pawła Kukiza pogorszył się już tydzień temu. Wtedy polityk udał się do najbliższego szpitala w miejscowości Głuchołazy. Tam lekarze zalecili mu gruntowne badania i leczenie sanatoryjne. Bliscy współpracownicy Pawła Kukiza w rozmowie z serwisem gazeta.pl zdradzają, że polityk w ostatnich miesiącach się nie oszczędzał. – Paweł Kukiz się spala i nie dba o własne zdrowie – twierdzi jeden z polityków Kukiz’15. Okazuje się, że Paweł Kukiz od kilkunastu lat nie był u lekarza. W końcu organizm nie wytrzymał. – Sam nie wiedział, co mu się dzieje – podkreślił w gazeta.pl współpracownik. W związku z problemami zdrowotnymi Paweł Kukiz zniknie z polityki na około miesiąc. Do większej aktywności wrócić ma dopiero 10 października.

„Bronchoskopia nie wykazała nowotworu a Pani Doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie. Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i niewydolności oddechowej” – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

SE.PL

Więcej postów