ISIS zapowiedziało KRWAWE ataki. Podali konkretne CELE

Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się kolejnych krwawych ataków na terenie Europy. Bojownicy ISIS poinformowali o swoich kolejnych celach.

Jak poinformował jeden z duńskich dziennikarzy zajmujących się radykalnym islamem i dżihadem, Tore Hamming, przedstawiciele Państwa Islamskiego wezwali do ataków swoich bojowników przebywających aktualnie na terenie Europy. Apelują do tzw. „samotnych wilków” o nieustawanie w przeprowadzaniu samodzielnych zamachów na terenie Europy.

Terrorystyczna organizacja wskazuje nawet cele, które ich zdaniem są idealnymi miejscami do wykonywania ataków. Wśród nich pojawiają się między innymi: plac Piazza Navona w Rzymie, deptak Stroget w Kopenhadze i Rue Neuve w Brukseli.

Służby już zostały postawione w stan gotowości. Sugerują również zachowywanie wzmożonej ostrożności osobom przebywającym w pobliżu wskazanych przez bojowników ISIS miejsc.

Świat nadal pozostaje w szoku po zeszłotygodniowym zamachu w Barcelonie. Wygląda na to, że jedynie zachęcił on terrorystów do przeprowadzania kolejnych ataków tego typu.

PIKIO.PL