MAKABRYCZNY mord na Polaku w Irlandii. SZOKUJĄCE ustalenia śledczych

Makabryczne znalezisko nieopodal Dublina w Irlandii. W przydrożnym rowie znaleziono zmasakrowane zwłoki 33-letniego Polaka, Michała Kurka. Morderstwo było wyjątkowo brutalne. Mężczyźnie zadano aż 40 ciosów nożem. Nie wiadomo, kto to zrobił i dlaczego. Irlandzka policja poszukuje świadków tragicznej śmierci Polaka.

Zakrwawione zwłoki odkryto w piątek 4 sierpnia przed południem. Ciało odkrył jeden z przechodniów spacerujący przy drodze z Ballyboughal do Oldtown Road w Dublinie. Jak poinformowała irlandzka policja, zwłoki leżały w przydrożnym rowie twarzą do dołu. Mogły się tam znajdować nawet od dwóch dni.

Ciało należało do 33-letniego Polaka Michała Kurka. Nie ulega wątpliwości, że mężczyzna został zamordowany i to w niezwykle brutalny sposób. Policjanci doliczyli się na zwłokach aż 40 ran zadanych nożem.

Na chwilę nie wiadomo, kto i dlaczego mógłby zamordować Polaka. Policjanci wykluczyli porachunki gangsterskie. Podejrzewają, że mężczyzna został zamordowany w innym miejscu, a następnie porzucony w przydrożnym rowie.

Policjanci apelują o pomoc do wszystkich osób, które mogą wiedzieć cokolwiek w sprawie śmierci Michała Kurka. Nawet z pozoru nieistotna informacja może doprowadzić śledczych do rozwiązania zagadki jego śmierci.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*