Śmiertelnla KATASTROFA w parku rozrywki! Rozpadła się karuzela, są ofiary. Zobacz mrożące krew w żyłach WIDEO

Makabryczny wypadek w parku rozrywki w Ohio w Stanach Zjednoczonych! Ekstremalna atrakcja, jaką jest karuzela wahadłowa „Fireball”, rozpadła się podczas przejażdżki. Jedno z ramion karuzeli uderzyło o barierkę, wyrzucając z ogromną siłą kilkoro ludzi w górę. Jedna osoba nie żyje, kilka jest rannych, z czego większość w stanie krytycznym. Przerażające zajście zostało uchwycone na nagraniu.

Do tragicznego wypadku doszło w 26 lipca w Columbus, w stanie Ohio, gdzie do 6 sierpnia trwa stanowy festyn. Jak donoszą służby ratunkowe, śmiertelna ofiara katastrofy karuzeli to 18-latek. Został wyrzucony na wysokość 15 metrów kiedy urwało się jedno z ramion karuzeli. Rannych jest jeszcze 7 innych osób, z czego 5 jest w stanie krytycznym. Jak podaje Huffington Post, ofiary mają od 13 do 41 lat. Makabryczny incydent został nagrany przez jednego z odwiedzających park rozrywki. Na nagraniu widać, jak jedno z ramion karuzeli zahacza z ogromną prędkością o barierki, odrywając się i wyrzucając kilkoro ludzi w górę. Pasażerowie uwięzieni w fotelach zostali wyrzuceni wraz z elementami konstrukcji. Jon Kasich, gubernator stanu Ohio, napisał w oświadczeniu, że jest zrozpaczony incydentem. Zapowiedział szczegółowe śledztwo oraz zamknięcie pozostałych atrakcji w parku do czasu przeprowdzenia inspekcji bezpieczeństwa.

https://twitter.com/obey_jbell/status/890368977888792576?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fswiat%2Fsmiertelnla-katastrofa-w-parku-rozrywki-rozpadla-sie-karuzela-sa-ofiary-wideo_1010565.html

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!