BRUTALNIE skopał kobietę i seniora w Poznaniu. Rowerzysta zatrzymany

Bezwzględny rowerzysta, który bez żadnego powodu brutalnie zaatakował w Poznaniu najpierw kobietę, a następnie 76-letniego mężczyznę, został już zatrzymany przez policjantów. Za bestialskie skopanie dwóch osób i spowodowanie ciężkich obrażeń ciała odpowiada 31-letni mężczyzna. Na jego trop wpadli oburzeni brutalnością internauci.

Wczoraj poznańscy policjanci opublikowali nagranie z parku im. Mazowieckiego, na którym widać było brutalny atak mężczyzny na przechodzącej obok kobiecie. Rowerzysta, widząc pieszą, zatrzymał się, podbiegł do niej i z użyciem ogromnej siły kopnął ją. Następnie, gdy jego ofiara leżała jeszcze na ziemi, kopnął ją ponownie w głowę. Jak informowali policjanci, kobieta doznała urazu miednicy. Nie była jednak jedyną ofiarą bezwzględnego rowerzysty. Chwilę później mężczyzna zaatakował niewinnego 76-latka, łamiąc mu kijem dwie ręce.

Policjanci opublikowali nagranie ataku i wizerunek sprawcy w nadziei, że internauci pomogą im ustalić jego tożsamość. Po raz kolejny okazało się, że siła mediów społecznościowych jest w takich przypadkach niezastąpiona. Już po kilkunastu godzinach funkcjonariusze mieli wytypowanego mężczyznę, który mógł odpowiadać za brutalne napaści.

Jak się okazuje, to 31-letni mieszkaniec Poznania. – Policjanci zatrzymali podejrzewanego w sprawie tzw. „rowerowego bandyty”. Dziękujemy Poznaniakom i Internautom za wsparcie i pomoc – poinformowali poznańscy policjanci. Na razie nie wiadomo jednak, dlaczego mężczyzna bez żadnego powodu zaatakował niewinnych ludzi.

Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako czyn chuligański. Bandyta usłyszał zarzut uszkodzenia ciała dwóch osób.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!