Opoczno: KOSZMARNA śmierć 3-miesięcznej Patrycji

Szokująca śmierć 3-miesięcznej Patrycji z Opoczna (woj. łódzkie). Dziewczynka zmarła na oczach pijanych rodziców. Jak wynika z sekcji zwłok, wcześniej została uderzona w głowę tępym narzędziem, co doprowadziło do zgonu. Gdy już nie żyła, matka – jak gdyby nigdy nic – karmiła córkę. Dopiero 8-letni syn kobiety zwrócił jej uwagę, że daje jeść martwej siostrzyczce!

 Rodzice Patrycji – Joanna K. (33 l.) i Tomasz K. (38 l.), razem z dziećmi – Patrycją i Kacprem – w miniony wtorek przyszli do mieszkania matki mężczyzny. Spotkali się tam z kuzynem. Na stole pojawił się alkohol. Po kilkugodzinnej libacji okazało się, że maleńka Patrycja nie żyje. Policjanci zatrzymali rodziców dziecka.

W środę sąd rodzinny w obecności psychologa przesłuchał 8-letniego syna małżonków. Zeznania chłopca są wstrząsające. Wynika z nich, że to właśnie Kacper zwrócił pijanej mamie uwagę, że karmi martwą Patrycję. Powiedział też, że ojciec bił go paskiem po głowie.

Wczoraj Tomasz K. usłyszał zarzuty zabójstwa córeczki oraz znęcania się nad synem. Grozi mu dożywocie. Z kolei Joanna K. odpowie za nieudzielenie pomocy córeczce, którą miała się opiekować. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*