HORROR! Mustafa „windykator”: kąsał w uszy, obciął powieki, wsadził długopis w oczy

Islamski imigrant chciał w ten sposób odzyskać dług w wysokości 50 euro.

O przerażającym zwyrodnieniu donosi niemiecki Bild relacjonując proces, który rozpoczął się przed sądem w Hanau. Oskarżonym jest 20-letni azylant Mustafa H., a jego ofiara to 19-letni imigrant z Erytrei Dawit W. Poszło o dług w wysokości 50 euro, którego Erytrejczyk nie chciał zwrócić.

Obaj mężczyźni znali się od dwóch lat z ośrodka dla uchodźców i według relacji świadków przyjaźnili się. W październiku 2016 r. Mustafa wtargnął do jednak mieszkania swojego dłużnika w miejscowości Schlüchtern i zażądał zwrotu pieniędzy. Kiedy Dawit W. powiedział, że nie ma takiej kwoty, Mustafa obezwładnił go, a następnie zaczął sadystycznie torturować.

Zaczął w stylu klasycznym dla wielu imigranckich kryminalistów dźgając swoją ofiarę w szyję dwoma nożami. Potem przeszedł do bardziej brutalnych pieszczot zaczął gryźć swojego dłużnika w uszy. Kiedy i to nie poskutkowało, obciął mu nożem powieki, a następnie wykłuł mu długopisem najpierw jedno oko, a potem drugie.

Oślepiony Erytrejczyk przeżył chyba tylko cudem. Badający go lekarz stwierdził, że gałki oczne zostały kompletnie zmiażdżone. Dlatego prokuratura oskarża Mustafę nie tylko o tortury, ale także o próbę zabójstwa. Jej zdaniem, nie chodziło tylko o 50 euro imigrant chciał zamordować.

Nawet sędzia Susanne Wetzel nie mogła powstrzymać się od komentarza, że „był to bardzo brutalny i upiorny akt”.Ofiary Mustafy nie ma na sali sądowej  sąd postanowił trzymać poszkodowanego z dala od jego oprawcy. Ten odmówił w śledztwie jakichkolwiek zeznań.

Przy okazji tego procesu portal Breitbart przypomina o innych przypadkach brutalnych samosądów i przemocy wśród samych imigrantów w niemieckich ośrodkach dla azylantów. Doszło w nich już do co najmniej kilku morderstw.

Mężowie usiłują zabijać swoje żony za niewierność, a nawet porywają się na własne dzieci. Szczególnie bulwersujący był przypadek imigranta z Czeczenii, który najpierw wyrzucił swoją żonę przez okno ośrodka dla uchodźców, a następnie wyszedł i zadźgał ją nożem. On również twierdził, że musiał zabić żonę, aby ukarać ją za jej rzekomą „niewierność”.

REPORTERS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*