SZOK! Zwrócił uwagę. Został ugodzony nożem

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Bełchatowie w pobliżu boisku, na którym bawiły się dzieci. Młody bełchatowianin zwrócił 27-letniemu mężczyźnie uwagę. To stało się powodem ataku. 21-latek został ugodzony nożem w szyję. Napastnik został złapany przez policję i usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz o jego przyszłości zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (14 maja) około godziny 19:50 w okolicach boiska przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że młody bełchatowianin zauważył mężczyznę, który szedł chodnikiem i trzymał w ręku nóż. 21-latek zwrócił uwagę mężczyźnie, który wymachiwał niebezpiecznym narzędziem w bezpośrednim sąsiedztwie boiska, na którym bawiły się dzieci. Zachowanie zirytowało przechodnia na tyle, że rzucił się on na 21-latka. Zadał mu cios w  szyję i uciekł.

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, którzy ustalili wstępne okoliczności ataku i wygląd potencjalnego napastnika. Funkcjonariusze odnaleźli narzędzie, którym mógł posługiwać się agresor. Policjanci namierzyli  podejrzewanego. 27-latek ukrył się w pobliskim kościele. Mężczyzna był w przeszłości notowany.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*