Horror na Podhalu! Mieszkała ze ZWŁOKAMI bliskich kilka tygodni!

Horror we wsi Chabówka na Podhalu! 15 stycznia w jednym z domów odkryto ciała 56-letniego ojca oraz jego 30-letniej córki.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciała były w stanie rozkładu. Co najbardziej szokujące, ze zwłokami swoich bliskich przez kilka tygodni miała mieszkać żona 56-latka.

15 stycznia w jednym z domów we wsi Chabówka, około godziny 17 odkryto ciała dwóch osób – 56-letniego mężczyzny oraz 30-letniej kobiety. Według niepotwierdzonych informacji, kobieta miała rany na głowie. Zwłoki ojca i córki zostały już zabezpieczone do sekcji zwłok – jeśli ich stan pozwoli, lekarze z zakładu medycyny sądowej ustalą, jakie były bezpośrednie przyczyny zgonów obu osób. Według relacji sąsiadów, w domu bardzo często dochodziło do awantur, które po pijaku wszczynał 56-letni mężczyzna.

Do szokujących informacji w tej sprawie dotarli dziennikarze RMF FM. Z ich ustaleń wynika, że przez kilka tygodni ze zwłokami swoich bliskich mieszkała żona 56-latka. Kobieta trafiła już do szpitala psychiatrycznego na obserwację.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*