„Pisior pierd…ony” – seria ataków na radną PiS i jej męża

Pocięte opony w samochodzie, wulgarne napisy i zniszczone auto – tak nieznani sprawcy nękają od dwóch miesięcy Teresę Bednarską, przewodniczącą klubu radnych PiS w powiecie grójeckim. Wczoraj ford państwa Bednarskich został doszczętnie zniszczony.

Zamaskowany osoba pocięła opony nożem i wymalowała sprayem na lewej stronie pojazdu napis: „pisior pierd…ony”. Jakby tego było mało, sprawca wstrzyknął w większość otworów auta piankę montażową.

– Nie mam już siły. Od kilku miesięcy nas nękali, np. przebijając opony, ale teraz te ataki osiągnęły apogeum. Wczoraj pod domem zniszczono nasz samochód – mówi portalowi tvp.info roztrzęsiona Teresa Bednarska, przewodnicząca klubu radnych PiS w powiecie grójeckim.

– Do ataku doszło o godz. 20.18, jak wynika z monitoringu. Zamaskowana kapturem postać namalowała wulgarny napis na jednej stronie auta, porżnęła opony i zniszczyła samochód. Zgłosiłam to na policje. Tym bardziej, że to już czwarty taki atak, choć do tej pory nie były one na taką skalę – dodaje.

Wieczorny „gość”

W środę po godz. 20 do forda państwa Bednarskich podszedł prawdopodobnie mężczyzna, zasłaniający twarz pod kapturem. Na nagraniu z monitoringu widać jak sprawca tnie opony samochodów. Maluje także sprayem napis: „pisior pierd…ony”, który ciągnie przez bok pojazdu, aż na tył. Na koniec wypełnia większość otworów samochodu pianką montażową. – Wypleniono nią nie tylko zamki, ale także wstrzyknięto pod maskę czy szczeliny drzwi. Miałem problem z otwarciem samochodu. Auto zostało zdewastowane i nie nadaje się do użytku – mówi Włodzimierz Bednarski.

Sprawą zajmuje się wydział kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. – Mogę potwierdzić, że w czwartek rano otrzymaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu w Grójcu samochodu ford Fiesta. Sprawą zajęli się grójeccy policjanci – poinformowała tvp.info podkom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowa grójeckiej policji.

Nie można wykluczyć, że rodzina radnej wystąpi o ochronę. – Od 6 listopada, kiedy to wszystko się zaczęło, były już cztery incydenty – dodaje pan Bednarski.

TVP.INFO

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*