Posłowie: Macierewicz to V kolumna. Niemiłosiernie osłabia bezpieczeństwo Polski

Antoni Macierewicz niemiłosiernie dewastuje Wojsko Polskie, czyli nasze bezpieczeństwo, ale za to buduje pisowskie zbrojne ramię Wojska Obrony Terytorialnej.

Powiedzieć o Macierewiczu, że jest V kolumna, to trafić w punkt. Posłowie Platformy tak mówili o obradach  komisji Obrony Narodowej.

Cezary Tomczyk:

Wczoraj odbyło się utajnione posiedzenie komisji Obrony Narodowej ws. modernizacji polskiej armii. I muszę powiedzieć, że jestem wstrząśnięty. Bo wszelkiego rodzaju dywagacje, jak ma wyglądać polska armia ze strony Macierewicza okazały się farsą. Opinia publiczna powinna żądać tego, jak wyglądają te szczegóły. Wiedza, którą wyniosłem z tego posiedzenia jest dla mnie porażająca. To co zaprezentował wczoraj minister obrony narodowej było farsą. Opinia publiczna powinna żądać ujawnienia tych danych, które są możliwe czyli np. informacji o przetargach.

Sławomir Nitras:

Antoni Macierewicz niszczy wiarygodność Polski. To sytuacja wyjątkowo niebezpieczna i wymaga reakcji rządu.

A newsa m mistralach Macierewicz miał z „niejawnych źródeł”. Czyli z głowy, czyli „pocałujta mnie w cztery litery”. Oszust. Trzeba Macierewicza wykopać, bo zniszczy nam bezpieczeństwo do szczętu.

Podobno zakup dronów jest rzędu kilkudziesięciu, a miały być tysiące, a myśliwce bojowe to za wiele palców jednej ręki.

TOKFM.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*