Poseł Kukiz’15 NOKAUTUJE niemieckiego prezydenta

Poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak nie pozostawił na Joachimie Gaucku przysłowiowej suchej nitki po tym, jak niemiecki prezydent oświadczył, że „Polacy potrzebują czasu, aby nauczyć się żyć z obcymi, dlatego nie potrafią okazywać im miłosierdzia”.

 

– Rzecz w tym, szanowny Panie, że jak będziemy chcieli popatrzeć na inne nacje to pojedziemy do Niemiec. A za parę lat jak już się nacieszycie szczęściem pozyskanym od obcych. Przyjedziecie do nas i z łezką w oku przypomnicie sobie jak kiedyś żyło się w Europie – stwierdził Jakubiak na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Skandaliczna wypowiedź Gaucka padła, kiedy został on zapytany przez jednego z uczestników Dni Katolików o to, dlaczego katolicka Polska wybrała politykę narodowego izolowania się. – Polaków dotyczy to, co mówiłem wcześniej o mieszkańcach wschodniej części Niemiec: potrzeba czasu, by nauczyć się żyć z obcymi i by zmienić obcość w zażyłość – oświadczył wówczas prezydent Niemiec, były ewangelicki pastor.

Warto zauważyć, że w przyszłym roku kończy się jego pierwsza pięcioletnia kadencja jako prezydenta i wcale nie jest wykluczone, że sterroryzowani przez muzułmańskich przybyszów Niemcy – nawet jeżeli zdecyduje się on kandydować po raz drugi – wybiorą kandydata, który zapewni im bezpieczeństwo i zahamuje niekontrolowany napływ do kraju ludności muzułmańskiej.

JULIA NOWICKA

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!