Muzułmanka w telewizji cieszy się z wymierania „niebieskookich blond Niemców”

Muzułmanka Lamya Kaddor powiedziała z radością w niemieckiej telewizji, że „bycie Niemcem” w przyszłości będzie oznaczać bycie muzułmaninem i noszeniem m.in hidżabu, blond włosy i niebieskie oczy to przeszłość – publiczność zgromadzona w studio oklaskiwała wypowiedź.

 Niemcy chcą likwidacji swoich obywateli? Tego na pewno chce publiczność zgromadzona w studio telewizji niemieckiej oraz muzułmanka Lamya Kaddor, która z dumą przyznała, że „bycie Niemcem” będzie oznaczać bycie muzułmaninem.

Kaddor nie jest zwykłą muzułmanką, przetłumaczyła Koran na język niemiecki dla dzieci i dorosłych. To ona stoi również za forsowaniem wprowadzenia edukacji islamskiej w języku niemieckim w szkołach publicznych. Teraz jak widać podzieliła się kolejnym interesującym pomysłem „na przyszłość”.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/KK-U6Eaiz3g” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Lewica i islam – wspólny front?

Stefanie von Berg z Partii Zielonych powiedziała, że „dobrą rzeczą” jest, że Niemcy staną się mniejszością w dużych miastach. Natomiast lewicowy polityk Gregor Gysi sugerował, że Niemcy którzy sprzeciwiali się napływowi imigrantów to naziści, i najlepiej aby nie mieli wiele dzieci.

Szejka Muhammada Ayeda w 2015r. dał płomienne przemówienie swoim zwolennikom, w którym zalecił, żeby muzułmanie wykorzystali kryzys imigracyjny tak, żeby rozmnażać się w związkach z europejskimi obywatelami i „podbijać ich kraje”.

– Oni życzą nam śmierci, ale stracili swoją płodność i szukają jej pośród nas. A więc damy im płodność! Będziemy rodzić z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje. Czy wam się to podoba czy nie, Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Włosi i wszyscy tacy, jak wy. Przyjmujcie uchodźców. Wkrótce zbierzemy ich w imię nadchodzącego kalifatu. Powiemy wam: „to są nasi synowie. Poślijcie ich albo my wyślemy do was nasze armie” – mówił wówczas Ayed.

NDIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!