Ministrowa chce wykurzyć nas z mieszkania

Elżbieta i Witold Mudry nie mają wątpliwości. Wyzwiska, obelgi, wykręcanie klamek, zabijanie okien i podrzucanie śmieci pod drzwi mają jeden cel – ich sąsiedzi prof. Michał Kleiber i jego żona Teresa za wszelką cenę chcą się ich pozbyć! W ten sposób przejęli mieszkanie po innych sąsiadach – twierdzą

 

O tym, że były minister Michał Kleiber, obecnie szef Polskiej Akademii Nauk, i jego żona Teresa Sukniewicz-Kleiber od lat toczą wojnę z Elżbietą i Witoldem Mudry, pisaliśmy już wcześniej. Dramat ciągle trwa. Państwo Mudry się boją, że Kleiberowie chcą ich zmusić do opuszczenia mieszkania i sprzedania go bogatszym ludziom, których stać będzie na robienie pałacu z kamienicy ministra. Elżbieta Mudry twierdzi, że w ten sposób Kleiberowie przejęli już sąsiadujący z nimi lokal na I piętrze.

Kleiberowie zaprzeczają i oskarżają sąsiadów spod 3, że poprzednią właścicielkę mieszkania nr 2… sami wykończyli! – Chcieli przed trzema laty przejąć lokal nr 2, oferując 93-letniej ówczesnej właścicielce dożywotnie utrzymanie za przekazanie im mieszkania. Do haniebnej transakcji nie doszło po interwencji syna staruszki. Szanując jego postanowienie o pozbyciu się mieszkania, na zakup zdecydowaliśmy się my, co wywołało falę nieprzyjaznych działań ze strony właścicieli lokalu nr 3, tym razem skierowanych przeciwko nam – tłumaczą Kleiberowie. Końca tej wojny nie widać. Niewykluczone, że skończy się przed sądem.

Małżonkowie Mudry złożyli do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez Kleiberów przestępstwa „polegającego na uporczywym nękaniu, które budzi lęk o własne bezpieczeństwo”.

fakt.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*