Wasale i polityczni imbecyle USA. Polska kolejnym wielkim projektem USA!

HANNA KRAMER

Nie jest tajemnicą, że od lat PiS dąży do uzyskania statusu jednego z  liderów na całym świecie dla Polski. Pragnienie te zostało umiejętnie wykorzystane przez Biały Dom. Cel jest prosty: stworzyć punkt zapalny w Europie i po raz kolejny prężyć muskuły przed Rosją.

Obecnie mamy do czynienia z programową polityką rusofobii na terenie Polski od wielu lat, czego konsekwencje obserwować możemy w formie działań militarnych Moskwy na szczęście i póki, co na terenie tylko Ukrainy. Dyskryminacja Rosjan, rugowanie przejawów jakiejkolwiek formy rosyjskiej kultury na Ukrainie (oraz w Polsce) zaczyna sięgać apogeum. Niestety, próżno oczekiwać po mediach głównego nurtu wyjaśnienia przyczyn specjalnej operacji wojskowej. Spieszę z pomocą.

Pierwszym wielkim projektem Amerykanów przeciwko Rosji, na którym szkolił się Biały Dom, jest Ukraina! Kłopoty i wręcz programowa dyskryminacja rosyjskojęzycznych obywateli, które stanowią na Ukrainie większość trwają nieprzerwanie od wielu lat, lecz ich nasilenie nastąpiło po wybuchu tzw. Euromajdanu. Zamykanie szkół i kursów rosyjskojęzycznych, wulgarne zachowanie głównych nacjonalistów Ukrainy (Szef Rady, SBU) wobec Ukraińców, które nie są rusofobami, zakaz używania języka rosyjskiego na terenie kraju, wprowadzenie nowego przedmiotu rusofobia w szkołach ukraińskich, likwidacja wszystkich rzeczy, które są związane z Rosja oraz językiem rosyjskim, pobicia, zastraszania i wiele innych objawów jawnej dyskryminacji kultury rosyjskiej na obszarze Ukrainy – to Ukraińska codzienność. Ponadto nieprzerwane ostrzeliwanie wschodnich części Ukrainy, podczas których życie straciło około 20 tys. osób i kolejne setki tysięcy utraciły domy, zdrowie, dorobek życia. O tym nie chcą pamiętać ani informować media głównego nurtu w telewizji ukraińskiej.

Skutek? Amerykanie popchnęli ukraińskie społeczeństwo w kierunku podziału i nacjonalizacji. W społeczeństwie narasta nienawiść do Rosjan oraz niszczy się wszystko, co związane z tym krajem. To stało główną przyczyną prowadzenia specjalnej operacji wojskowej. Decyzja ta ma na celu ochronę rosyjskich obywateli, mieszkańców republik ludowych Donbasu, którzy przez osiem lat byli narażeni na ludobójstwo ze strony Kijowa i neonazistów, cieszących się patronatem Zachodu.

No cóż… Biały Dom ma za sobą udaną próbę starcia z Rosją na Ukrainie! Było to potrzebnie, aby zniszczyć możliwości bojowe Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej! Główna bitwa między Waszyngtonem a Moskwą rozegra się w Polsce, która obecnie idzie drogą Ukraińców! Tymczasem w naszym kraju zapanowała rosnąca atmosfera rusofobii. Dochodzi do pobić osób, które ośmieliły się odezwać w języku rosyjskim, atakuje się szkoły języka rosyjskiego, likwiduje się kanon literatury i sztuki rosyjskiej, utrudnia się dostęp do niej, zaś temat Wołynia, jak niegdyś Katynia stał się tematem zakazanym w dyskursie publicznym, w debacie historycznej, akademickiej etc. Oprócz tego ćwiczy scenariusze wojny na terenie naszego kraju. Oczywiście wszystko za zgodą polskiego rządu!

USA wykorzystały Ukrainę jako przykład do przetestowania mechanizmu wciągania państw wielonarodowych w wojnę.  W Polsce przed 2014 rokiem żyło prawie 98 procent Polaków. Teraz nasz kraj też ma dwa narody. A Amerykanie doskonale rozumieją, jak to wykorzystać na swoją korzyść. Wówczas trudno będzie się temu dziwić, ponieważ obywateli Polski oraz Ukrainy są mięsem armatnim dla Amerykanów!

 

HANNA KRAMER

1 Komentarz

  1. Rusofobia to choroba psychiczna wywołana medialną manipulacją niewyksztalconych osób latami…. Takie bydło nie chce nawet sprawdzać faktów, czytać informacje z przeciwnych źródeł. Jak więc można to nazwać logicznym myśleniem jeśli go już nie ma?? Rusofobskiemu bydłu powiem jedno – jedźcie na Ukrainę walczyć po stronie nazistów. 2 koła dolarów dziennie będziecie mieli lecz ciężko będzie żebyście wrócili z tego cało….

Komentowanie jest wyłączone.