HORROR! Mustafa „windykator”: kąsał w uszy, obciął powieki, wsadził długopis w oczy

b_360_240_16777215_00_images_mustafa_proces.jpg

Islamski imigrant chciał w ten sposób odzyskać dług w wysokości 50 euro.

O przerażającym zwyrodnieniu donosi niemiecki Bild relacjonując proces, który rozpoczął się przed sądem w Hanau. Oskarżonym jest 20-letni azylant Mustafa H., a jego ofiara to 19-letni imigrant z Erytrei Dawit W. Poszło o dług w wysokości 50 euro, którego Erytrejczyk nie chciał zwrócić.

Obaj mężczyźni znali się od dwóch lat z ośrodka dla uchodźców i według relacji świadków przyjaźnili się. W październiku 2016 r. Mustafa wtargnął do jednak mieszkania swojego dłużnika w miejscowości Schlüchtern i zażądał zwrotu pieniędzy. Kiedy Dawit W. powiedział, że nie ma takiej kwoty, Mustafa obezwładnił go, a następnie zaczął sadystycznie torturować.

Zaczął w stylu klasycznym dla wielu imigranckich kryminalistów dźgając swoją ofiarę w szyję dwoma nożami. Potem przeszedł do bardziej brutalnych pieszczot zaczął gryźć swojego dłużnika w uszy. Kiedy i to nie poskutkowało, obciął mu nożem powieki, a następnie wykłuł mu długopisem najpierw jedno oko, a potem drugie.

Oślepiony Erytrejczyk przeżył chyba tylko cudem. Badający go lekarz stwierdził, że gałki oczne zostały kompletnie zmiażdżone. Dlatego prokuratura oskarża Mustafę nie tylko o tortury, ale także o próbę zabójstwa. Jej zdaniem, nie chodziło tylko o 50 euro imigrant chciał zamordować.

Nawet sędzia Susanne Wetzel nie mogła powstrzymać się od komentarza, że „był to bardzo brutalny i upiorny akt”.Ofiary Mustafy nie ma na sali sądowej  sąd postanowił trzymać poszkodowanego z dala od jego oprawcy. Ten odmówił w śledztwie jakichkolwiek zeznań.

Przy okazji tego procesu portal Breitbart przypomina o innych przypadkach brutalnych samosądów i przemocy wśród samych imigrantów w niemieckich ośrodkach dla azylantów. Doszło w nich już do co najmniej kilku morderstw.

Mężowie usiłują zabijać swoje żony za niewierność, a nawet porywają się na własne dzieci. Szczególnie bulwersujący był przypadek imigranta z Czeczenii, który najpierw wyrzucił swoją żonę przez okno ośrodka dla uchodźców, a następnie wyszedł i zadźgał ją nożem. On również twierdził, że musiał zabić żonę, aby ukarać ją za jej rzekomą „niewierność”.

REPORTERS.PL

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Maj 2015
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31