DRAMAT Ukraińców. Trump tą decyzją zostawia ich na lodzie

Czytaj więcej: DRAMAT Ukraińców. Trump tą decyzją zostawia ich na lodzie

Od samego początku konfliktu, który trwa już blisko cztery lata, Stany Zjednoczone wspierały działania ukraińskiej armii. Donald Trump postanowił się jednak z tego wycofać. Ukraińcy panikują i oburzają się, że Trump zostawił ich na lodzie.

Administracja Obamy wpuściła do kraju 16 członków gangu MS-13

Czytaj więcej: Administracja Obamy wpuściła do kraju 16 członków gangu MS-13

Administracja byłego prezydenta Baracka Obamy świadomie wpuściła do USA 16 członków gangu MS-13, którzy przyjechali jako nielegalni imigranci w 2014 r. - podał w środę republikański senator Ron Johnson. Dodał, że umieszczono ich w domach dla nieletnich w USA.

NOWE informacje ws. zamachu w Manchesterze. Wyznanie brata

Czytaj więcej: NOWE informacje ws. zamachu w Manchesterze. Wyznanie brata

Zatrzymany w stolicy Libii, Trypolisie, brat domniemanego zamachowca z Manchesteru Salmana Abediego, Hashem, przyznał, że wiedział o planowanym ataku oraz że należy do Państwa Islamskiego (IS) - podały libijskie siły prewencyjne. Głos zabrał ojciec braci.

„W imię Allaha!”. Ten film wskazuje kto może stać za zamachem w Manchesterze. Dżihadyści świętują sukces

Czytaj więcej: „W imię Allaha!”. Ten film wskazuje kto może stać za zamachem w Manchesterze. Dżihadyści świętują...

Agencja Reutera poinformowała, że ładunek w Manchesterze zdetonował zamachowiec-samobójca. Z najnowszych informacji wynika, że zginęły co najmniej 22 osoby, a około 60 zostało rannych. W internecie pojawiło się nagranie, który wskazuje, że za zamachem może stać tzw. Państwo Islamskie.

Serce Donalda Tuska jest w Manchesterze. A kiedy eurokraci zrobią coś z islamistami?

Czytaj więcej: Serce Donalda Tuska jest w Manchesterze. A kiedy eurokraci zrobią coś z islamistami?

Do rodzin ofiar tragicznego zamachu terrorystycznego w Manchesterze spływają kondolencje od polityków. Czy i tym razem skończy się na słowach lub ewentualnie marszach i malowaniem kredkami po chodnikach? Donald Tusk napisał na Twitterze, że jego serce jest w Manchesterze. Ale czy on i jego koledzy eurokraci zrobią coś, by w przyszłości nie doszło do kolejnej tragedii?

Szwedzi przeegzaminują uchodźców z chrześcijaństwa

Czytaj więcej: Szwedzi przeegzaminują uchodźców z chrześcijaństwa

Brzmi dość egzotycznie, ale to najnowszy pomysł Szwedów, którzy chcą weryfikować uchodźców i sprawdzić czy są prawdziwymi chrześcijanami. Jak można dowiedzieć się czy imigrant jest prawdziwym wyznawcą Chrystusa? Testem na wiarę…

Eurokraci chcą stworzyć kanały sprowadzania imigrantów do UE

Czytaj więcej: Eurokraci chcą stworzyć kanały sprowadzania imigrantów do UE

Potrzebujemy polityki, która pozwoli na stworzenie bezpiecznych i legalnych kanałów migracyjnych, podobnie zresztą, jak i polityki integracji w krajach goszczących imigrantów – mówiła eurodeputowana Cécile Kyenge podczas wtorkowej debaty w Parlamencie Europejskim dotyczącej imigracji.

Maj 2015
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31