Szwagierka Borkowskiego ODBIERZE mu dzieci? Kobieta przerywa milczenie

b_360_240_16777215_00_images_jacek-borkowski-poslal-syna-do_19344696.jpg

Ciężkie chwile w życiu Jacka Borkowskiego. Po tym jak stracił ukochaną żonę popadł w konflikt z rodziną zmarłej. Szwagierka i teściowa aktora wniosły sądowy proces w sprawie zabezpieczenia widzeń z dziećmi.

Jacek Borkowski w jednym z kolorowych tygodników opisał sytuację, gdy do jego mieszkania przyszła kuratorka. Teraz głos w sprawie zabrała siostra zmarłej Magdaleny Gotowieckiej.

Jacek Borkowski na początku roku pożegnał ukochaną żonę. Magdalena Gotowiecka zmarła w miesiąc po zdiagnozowaniu białaczki. Aktor dzielnie radzi sobie z odejściem partnerki. W wywiadach podkreśla, że musi być silny dla swoich dzieci - Jacka i Magdy. Niestety dodatkowych trosk w życiu aktora przysporzyła ostatnio rodzina zmarłej. W rozmowie z "Super Expressem" aktor wyznał, że szwagierka przywłaszczyła sobie kilka rzeczy po jego żonie. Kobieta zrobiła to bez jego wiedzy. Po tym incydencie szwagierka i teściowa Borkowskiego wniosły do sądu proces w sprawie zabezpieczenia widzeń z dziećmi. Aktor przeżył szok, gdy do jego drzwi zapukała kuratorka. Załamany stwierdził, że rodzina zmarłej żony chce odebrać mu dzieci.

Teraz głos w sprawie zajęła siostra Magdaleny Gotowieckiej. Kobieta przesłała oświadczenie tygodnikowi "Twoje Imperium". Pisze w nim m.in., że jest jej bardzo przykro, iż aktor publicznie oskarżył ją i jej matkę o coś, co "nie jest prawdą i jedynie wynikało z nieporozumienia czy niedomówień". Adriana Gotowiecka starała się również wyjaśnić kwestię przywłaszczenia rzeczy po zmarłej. Kobieta wartościowe przedmioty wzięła z domu aktora na prośbę umierającej siostry, a później wielokrotnie oferowała, że zwróci je Jackowi, nawet w obecności notariusza.

Wreszcie 22 marca 2016 r. przyjechała do domu szwagra, by oddać mu te przedmioty. "Odmówił ich przyjęcia" - pisze Gotowiecka w oświadczeniu. "Na moją prośbę o widzenie z dziećmi, stwierdził: na to są sądy, złóż pozew! Więc zrobiłam tak, jak sobie życzył. Złożyłyśmy z moją mamą wniosek o uregulowanie kontaktów z dziećmi. Głównie chodzi mi o możliwość porozumiewania się z nimi telefonicznie i przez internet. Jacek jest bardzo dobrym ojcem, jednym z najlepszych i nikt nie chce odbierać mu dzieci" - słowa szwagierki Borkowskiego przytacza "Twoje Imperium".

SE.PL

Komentarze  

#1 Hershel 2017-05-26 20:10
Ꮤe stumbⅼed over here by a different web page and thouɡht I might ɑs weⅼl check things out.
I liқе what I see so now i am following you. Look forward to looking over
your web pabe again.

Here is my page: will the elder scrolls online
be on Xbox: http://www.vivianemorales.com/component/easyblog/blogger/listings/shalandajaques.html?Itemid=101

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Maj 2015
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31