Twórca metody „na wnuczka” mógł wyłudzić nawet MILIARD euro

Czytaj więcej: Twórca metody „na wnuczka” mógł wyłudzić nawet MILIARD euro

W Polsce „Hossowi” śledczy zarzucają oszustwa na sumę ok. 1,4 mln zł, ale to tylko ułamek kwoty, na jaką oszukał emerytów w Europie Zachodniej! Austriacki wymiar sprawiedliwości szacuje, że na Zachodzie kierowany przez niego gang wyłudził od ludzi nawet miliard euro!

TRAGEDIA! Zginęła spiesząc się do pierwszej pracy

Czytaj więcej: TRAGEDIA! Zginęła spiesząc się do pierwszej pracy

To była jej pierwsza praca, nie chciała się spóźnić. Od tygodnia Angelika C. zatrudniona była jako pielęgniarka na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej szpitala w Lubaczowie (woj. podkarpackie). Od dziecka marzyła, aby pomagać innym. Niestety, jej samochód roztrzaskał się na śliskiej drodze, gdy studentka spieszyła się na dyżur.

Dramat pani Marty: Komornik zajął mi pieniądze z 500 plus

Czytaj więcej: Dramat pani Marty: Komornik zajął mi pieniądze z 500 plus

Jak długo jeszcze bezduszni komornicy nękać będą ludzi w tym kraju!? Występujący w imieniu państwa komornicy bardzo często łamią wszelkie zasady, a nawet prawo, aby dobrać się do pieniędzy zwykłych ludzi! Tym tematem zajmiemy się w tym tygodniu w programie "Super temat", który realizujemy wspólnie z dziennikarzami NOWEJ TV.

10 tys. zł zamiast emerytury. Czy to się opłaci?

Czytaj więcej: 10 tys. zł zamiast emerytury. Czy to się opłaci?

Wicepremier Mateusz Morawiecki chce, by mimo obniżenia wieku emerytalnego, Polacy dłużej pracowali. Kto dodatkowo przepracuje dwa lata miałby dostać 10 tysięcy złotych w gotówce! Brzmi kusząco, ale czy Polaków faktycznie to zachęci do dłuższej pracy?!

Film polskiego pilota hitem Internetu! Widzowie są W SZOKU!

Czytaj więcej: Film polskiego pilota hitem Internetu! Widzowie są W SZOKU!

Polski pilot Ryinaira, Artur Kielak zamieścił na swoim Facebooku film z lądowania samolotem w trakcie wichury. Jak napisał filozoficznie: - Zawsze powtarzam, że pilot zapracowuje na swoją pensję jednym lądowaniem w miesiącu. Oto dzień, w którym zapracowałem na swoją.

Popijawa wnuczkowej mafii za pieniądze emerytów!

Czytaj więcej: Popijawa wnuczkowej mafii za pieniądze emerytów!

Szampan, krewetki i wesoła balanga przy cygańskich przebojach. Tak bossowie wnuczkowej mafii Adam P. i Arkadiusz Łakatosz ps. Hoss świętowali z rodziną Wielkanoc. Imprezę na ponad sto osób przywódcy złodziejskiego gangu zorganizowali w czterogwiazdkowym hotelu w Poznaniu.

Nie uwierzycie kogo Macierewicz nominował na szefa GROMu. Żołnierze mówią pułkownik "Ponton", a to z racji otyłości

Czytaj więcej: Nie uwierzycie kogo Macierewicz nominował na szefa GROMu. Żołnierze mówią pułkownik

Minister Antoni Macierewicz "postanowił przeorać" jednostkę specjalną GROM i właśnie wywołał konflikt pomiędzy żołnierzami, donosi "Gazeta Wyborcza". Dowódcą elitarnej jednostki został wczoraj pułkownik Mariusz Pawluk, na którego żołnierze mówią "Ponton", a to z racji otyłości.

Trucizny w naszym pożywieniu. Sprawdź co jesz

Czytaj więcej: Trucizny w naszym pożywieniu. Sprawdź co jesz

Choć szkodliwość niektórych składników dodawanych do jedzenia została wielokrotnie potwierdzona, to wciąż znajdują się one w większości produktów spożywczych, które podajemy również naszym dzieciom.

Poślubił konającą kobietę dla majątku!

Czytaj więcej: Poślubił konającą kobietę dla majątku!

Dwadzieścia lat unikał ślubu jak ognia, choć prosiła go o to i Anna Makarczyk, matka jego córki, i jej krewni. Jan S. poślubił ją dopiero, gdy już straciła świadomość i było jasne, że lada dzień umrze. Bo to był jedyny sposób, by mógł otrzymać spadek!

Nie żyje Wojciech Młynarski. Wielki artysta zmarł po długiej chorobie w wieku 76 lat

Czytaj więcej: Nie żyje Wojciech Młynarski. Wielki artysta zmarł po długiej chorobie w wieku 76 lat

O śmierci artysty poinformowała w środowy wieczór jego córka Paulina Młynarska. "Dziś po bardzo długiej chorobie umarł nasz tata Wojciech Młynarski. Bardzo prosimy media o danie nam czasu na przeżycie tego w pokoju. Paulina, Agata i Jan Młynarscy" – napisała na Facebooku. Wojciech Młynarski zmarł w środę ok. godz. 20:40. Miał 76 lat.

Dzieci z domu dziecka w Gdańsku: pani dyrektor nas STRASZY i głodzi

Czytaj więcej: Dzieci z domu dziecka w Gdańsku: pani dyrektor nas STRASZY i głodzi

Wychowankowie Domu Integracyjno Rodzinnego w Gdańsku błagają o pomoc. Napisali list do Rzecznika Praw Obywatelskich, w którym skarżą się na fatalne traktowanie przez dyrektorkę Magdalenę G. Dzieci pani dyrektor po prostu się boją. – To miał być nasz dom, a czujemy się jak w więzieniu - mówi 18-letni Adrian.

Marzec 2015
pon wto śro czw pią sob nie
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5