SZOKUJĄCE informacje ws. wypadku posła Kukiz'15. Rafał Wójcikowski mógł przeżyć?

Czytaj więcej: SZOKUJĄCE informacje ws. wypadku posła Kukiz'15. Rafał Wójcikowski mógł przeżyć?

Nowe i szokujące informacje na temat wypadku samochodowego posła Rafała Wójcikowskigo z Kukiz'15. Jak opowiedział świadek zdarzenia, poseł żył tuż po wypadku, i jego zdaniem możba było go uratować. Polityk z klubu Pawła Kukiza wczoraj rano zginął jadąc do Warszawy trasą S8 w okolicy miejscowości Wędrogów.

Zginęli, bo grzali się w dostawczaku. TRAGEDIA w Siedlcach

Czytaj więcej: Zginęli, bo grzali się w dostawczaku. TRAGEDIA w Siedlcach

Kochali się, pragnęli się pobrać, lecz na ich drodze stanęła śmierć. Umarli, trzymając się za ręce, w volkswagenie busie, w którym spędzali upojną noc na parkingu w samym sercu Siedlec (woj. mazowieckie). Marcina G. i jego ukraińską ukochaną zabił gaz, którym ogrzewali wnętrze dostawczaka.

Emeryci utonęli w długach

Czytaj więcej: Emeryci utonęli w długach

Prawie 3 mld zł wynoszą niespłacone na czas zobowiązania seniorów. Rekordzista zalega na 8,4 mln zł.

Była synowa Lecha Wałęsy chciała UKRAŚĆ kurtkę za 1000 zł?

Czytaj więcej: Była synowa Lecha Wałęsy chciała UKRAŚĆ kurtkę za 1000 zł?

Do dziwnie zachowującej się klientki pracownicy luksusowego butiku w Gdańsku wezwali policję. Okazało się, że to… była synowa Lecha Wałęsy, Ewelina. – Została zatrzymana z podejrzeniem usiłowania kradzieży kurtki damskiej o wartości około 1000 zł – dowiadujemy się w prokuraturze.

Beata Szydło przyznała rentę wdowie po zabitym polityku PiS

Czytaj więcej: Beata Szydło przyznała rentę wdowie po zabitym polityku PiS

Halina Rosiak - wdowa po zabitym kilka lat temu łódzkim działaczu PiS - otrzymała od premier Beaty Szydło rentę specjalną w wysokości ok. 4 tys. zł. Tym samym szefowa rządu zmieniła wcześniejszą decyzję byłego premiera Donalda Tuska.

Proces ws. śmierci Ewy Tylman. Dziś zeznaje siostra Adama Z.

Czytaj więcej: Proces ws. śmierci Ewy Tylman. Dziś zeznaje siostra Adama Z.

We wtorek 17 stycznia odbędzie się kolejna rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Pierwsza rozprawa, która rozpoczęła proces odbyła się na początku roku, 3 stycznia. Wtedy przed sądem stanął Adam Z., który jest oskarżony w procesie. Dziś na rozprawie zeznawać mają policjanci oraz siostra Adama Z. Relacja z procesu na SE.pl.

Z pałacu księdza zniknęły pieniądze i biżuteria

Czytaj więcej: Z pałacu księdza zniknęły pieniądze i biżuteria

Chociaż Wiesława Dargiewicz odzyskała dom swojego syna Kubusia, który chłopiec odziedziczył po zmarłym tacie, księdzu Waldemarze Irku, to okazuje się, że ze środka zniknęło wiele cennych przedmiotów, ale też ogromne sumy pieniędzy! - Zgłosiłam już sprawę do prokuratury - mówi kobieta.

Szok! Wycieraczka z polską flagą

Czytaj więcej: Szok! Wycieraczka z polską flagą

Amazon, największy sklep internetowy wykazał się wyjątkowym nietaktem, wprowadzając do sprzedaży wycieraczki do butów z polską flagą. Internauci zareagowali błyskawicznie przypominając, że znieważanie polskich symboli narodowych jest przestępstwem.

Pracujesz na śmieciówce? Rząd zmniejszy ci pensję!

Czytaj więcej: Pracujesz na śmieciówce? Rząd zmniejszy ci pensję!

To nie są dobre wieści dla pół miliona Polaków, którzy dziś pracują na umowach o dzieło. Minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska twierdzi, że są one nadużywane i dlatego rząd poważnie zastanawia się, czy nie obciążyć ich składkami ZUS!

Zabił byłą dziewczynę na oczach jej matki. Są zarzuty dla policjantów

Czytaj więcej: Zabił byłą dziewczynę na oczach jej matki. Są zarzuty dla policjantów

Zarzuty niedopełnienia obowiązków usłyszało dwoje funkcjonariuszy policji, którzy prowadzili postępowania w sprawie młodej kobiety zamordowanej przez byłego partnera. Wcześniej prosiła ona o pomoc. Bezskutecznie. Zginęła od ponad 20 ciosów nożem. Grożą im 3 lata więzienia.

Zamarzałem na oczach obojętnych ludzi

Czytaj więcej: Zamarzałem na oczach obojętnych ludzi

Tylko od 1 listopada w całej Polsce mróz zabił aż 65 osób. Media apelują, żeby zwracać uwagę na bezdomnych, starszych i chorych szczególnie narażonych na śmierć z wychłodzenia. W 2,5-milionowej Warszawie dziennikarz Faktu sprawdził, jaki skutek odniosły te apele. Jak reagowali przechodnie? Efekt jest szokujący.

Styczeń 2015
pon wto śro czw pią sob nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1