Opoczno: KOSZMARNA śmierć 3-miesięcznej Patrycji

Czytaj więcej: Opoczno: KOSZMARNA śmierć 3-miesięcznej Patrycji

Szokująca śmierć 3-miesięcznej Patrycji z Opoczna (woj. łódzkie). Dziewczynka zmarła na oczach pijanych rodziców. Jak wynika z sekcji zwłok, wcześniej została uderzona w głowę tępym narzędziem, co doprowadziło do zgonu. Gdy już nie żyła, matka - jak gdyby nigdy nic - karmiła córkę. Dopiero 8-letni syn kobiety zwrócił jej uwagę, że daje jeść martwej siostrzyczce!

Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy na papierosie z bezdomnym

Czytaj więcej: Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy na papierosie z bezdomnym

Dość nietypowo spędza wolny czas w Warszawie ojciec prezydenta  RP, profesor Jan Duda (68 l.). A to wypad ze znajomym do knajpy na zimne piwo, a to pogawędka i papieros z bezdomnym na jednej z warszawskich ulic. A przecież jeszcze niedawno prof. Duda sztorcował swoją wnuczkę Kingę (22 l.) za puszczanie dymka.

Tragedia w Tczewie. Nie żyje dwumiesięczne niemowlę

Czytaj więcej: Tragedia w Tczewie. Nie żyje dwumiesięczne niemowlę

W poczekalni poradni ortopedycznej matka zauważyła, że chłopiec robi się siny na twarzy. Reanimacja w wykonaniu pracowników poradni oraz ratowników medycznych, którzy przyjechali na miejsce nie uratowała dziecka.

Górnicy z PGG apelują: oddajcie nam czternastkę!

Czytaj więcej: Górnicy z PGG apelują: oddajcie nam czternastkę!

Związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej upominają się o zawieszoną „czternastkę”. Największy producent węgla w Europie chwali się wynikami na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Załoga domaga się przywrócenia ekstra pensji.

Ona urodziła, on spalił dziecko w piecu

Czytaj więcej: Ona urodziła, on spalił dziecko w piecu

Sąd Rejonowy w Głogowie (woj. dolnośląskie) skazał na dwa lata więzienia rodziców noworodka. Dziecko po przyjściu na świat zostało spalone w piecu. Dowodem w sprawie były między innymi szczątki odnalezione w popiele. Wyrok nie jest prawomocny, a prokuratura zapowiada apelację.

Pijana sędzia spowodowała wypadek. Miała 2,5 promila

Czytaj więcej: Pijana sędzia spowodowała wypadek. Miała 2,5 promila

Kolejny skandal z udziałem sędziego! Tym razem na ulicach Chorzowa (woj. śląskie) rozbijała się Beata B., sędzia Sądu Rejonowego w Siemianowicach Śląskich. Wsiadła za kółko, mimo że miała... 2,5 promila alkoholu. Kierowane przez nią auto dachowało. To cud, że nikt nie zginął!

Sprawa ŚMIERCI Igora Stachowiaka. "Dążymy do tego, by policjanci byli wyposażeni w tasery"

Czytaj więcej: Sprawa ŚMIERCI Igora Stachowiaka.

Nie jest określone, ile razy można użyć paralizatora - odpowiedział rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka, odnosząc się do śmierci 25-latka, wobec którego policja użyła tasera. Rzecznik Praw Obywatelskich podkreśla, że ta sprawa musi być wyjaśniona i przypomina podobną sprawę - Roberta Dziekańskiego w Kanadzie.

Pijana matka wiozła DZIECKO! Miała 2 promile alkoholu

Czytaj więcej: Pijana matka wiozła DZIECKO! Miała 2 promile alkoholu

Bezmyślna przejażdżka mogła zakończyć się tragedią. Policjanci z Kłomnic (woj. śląskie) zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym kierowała 31-kobieta. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Nie jechała sama. Wiozła swoje pięcioletnie dziecko i matkę.

TRAGEDIA! Wybuch w szkole w Malborku. Ranny 18-latek

Czytaj więcej: TRAGEDIA! Wybuch w szkole w Malborku. Ranny 18-latek

Wybuch podczas pokazowych zajęć z chemii w jednej ze szkół w Malborku (woj. pomorskie). W wyniku eksplozji poważnie ranny został 18-letni uczeń. Nastolatek ma poparzoną twarz i ręce. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.

GANG ciemnoskórych porywa młode kobiety na Śląsku!

Czytaj więcej: GANG ciemnoskórych porywa młode kobiety na Śląsku!

Jak informuje Dziennik Zachodni, mieszkańcy Śląska boją się o swoje żony i córki - jak przekonują, w regionie grasuje gang ciemnoskórych mężczyzn, którzy próbują porywać młode kobiety. Policja nie bagatelizuje sprawy i wszczęła śledztwo.

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie w 2010 roku

Czytaj więcej: Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie w 2010 roku

Samobójstwo wskutek załamania nerwowego to jedna z wersji, którą badają śledczy ws. tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk (†27 l.) w egipskim kurorcie Hurghada. Fakt24 jako pierwszy dotarł do informacji, które mogą potwierdzać tę hipotezę. Znajomi Magdaleny sprzed lat przekazali nam, że dziewczyna siedem lat temu leczyła się psychiatrycznie.

SZOK! Zwrócił uwagę. Został ugodzony nożem

Czytaj więcej: SZOK! Zwrócił uwagę. Został ugodzony nożem

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Bełchatowie w pobliżu boisku, na którym bawiły się dzieci. Młody bełchatowianin zwrócił 27-letniemu mężczyźnie uwagę. To stało się powodem ataku. 21-latek został ugodzony nożem w szyję. Napastnik został złapany przez policję i usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Teraz o jego przyszłości zdecyduje sąd.

Maj 2015
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31