Komornik zajął uczelnię. Studenci z akademika mieli pół godziny na spakowanie

Czytaj więcej: Komornik zajął uczelnię. Studenci z akademika mieli pół godziny na spakowanie

Mieszkańcy akademika Europejskiej Szkoły Wyższej w Sopocie byli kompletnie zaskoczeni, gdy rano ochrona zapukała do ich drzwi i kazała się pakować. W pół godziny musieli przenieść się do pobliskiego hotelu. Niespodziewana przeprowadzka to według studentów efekt zajęcia przez komornika uczelni. Zajęcia i sesja zostały odwołane – podaje portal TRÓJMIASTO.PL.

HORROR! Nastolatka zabiła ojca swojego dziecka. Teraz prosi o drugą szansę

Czytaj więcej: HORROR! Nastolatka zabiła ojca swojego dziecka. Teraz prosi o drugą szansę

Anna G. (18 l.) i Paweł Ł. (†26 l.) tworzyli burzliwy związek. Trwał zaledwie kilka miesięcy i zakończył się wielką tragedią. Podczas sprzeczki, będąca wówczas w ciąży, dziewczyna zadała swojemu chłopakowi cios nożem prosto w serce. Teraz w sądzie w Przemyślu na Podkarpaciu dobiega końca proces nastolatki. Jeszcze w tym tygodniu zapadnie wyrok.

"Żeby siedziały cicho". W Zabrzu podejrzewają, dlaczego kuratorium zajęło się skargą szefa szkolnej "S" na nauczycielki

Czytaj więcej:

Miałyśmy zostać ukarane dla przykładu, żeby inni nauczyciele się nie wychylali – mówią w rozmowie z "Newsweekiem" nauczycielki z Zabrza, które musiały stanąć przed komisji dyscyplinarną za wsparcie czarnego protestu. Komisja uniewinniła kolejną z nauczycielek. Ale to jeszcze nie koniec walki.

Tragedia w Grzewnej: Kinga szła na walentynki, zabiła ją pijaczka

Czytaj więcej: Tragedia w Grzewnej: Kinga szła na walentynki, zabiła ją pijaczka

To miał być wyjątkowy dzień. Wiadomo - święto zakochanych, a oni przecież kochali się do szaleństwa. Mieli spotkać się w Grzywnej koło Torunia punktualnie o 15.00. Nie spotkali się. Minutę wcześniej Kingę zmiótł z chodnika rozpędzony opel zafira. Prowadziła go w sztok pijana kobieta.

Sekielski znalazł zaginione dowody w sprawie ZABÓJSTWA Jaroszewiczów! Przełom w śledztwie?

Czytaj więcej: Sekielski znalazł zaginione dowody w sprawie ZABÓJSTWA Jaroszewiczów! Przełom w śledztwie?

Aż trudno w to uwierzyć! Po 25 latach wraca sprawa bestialskiego mordu na byłym premierze z czasów PRL Piotrze Jaroszewiczu i jego żonie Alicji Solskiej. Dziennikarz śledczy NOWEJ TV Tomasz Sekielski dotarł do dowodów, które dotąd uważano za zaginione! Być może doprowadzą one do sprawców zabójstwa jednego z najpotężniejszych członków komunistycznego aparatu władzy.

Napad na fanów Ajaxu. Kibole zdemolowali klub w Warszawie

Czytaj więcej: Napad na fanów Ajaxu. Kibole zdemolowali klub w Warszawie

Kilkadziesiąt zamaskowanych osób zaatakowało w nocy jeden z klubów przy ul. 11 Listopada w Warszawie. Bawili się tam kibice Ajaxu Amsterdam, którzy przyjechali na czwartkowy mecz Ligii Europejskiej z Legią Warszawa. Lokal "Chmury" został kompletnie zdemolowany.

Nożownik z Łodzi zaatakował kobietę

Czytaj więcej: Nożownik z Łodzi zaatakował kobietę

Nożownik z Łodzi aresztowany. Ranna kobieta. Biegły: nie było zagrożenia dla życia. Dlatego nie usłyszał zarzutu usiłowania zabójstwa. Szokujący atak na kobietę w Łodzi. Syn emerytowanej prokurator czekał na sąsiadkę, a kiedy stanęła przed drzwiami swojego mieszkania, pociął jej twarz nożem i zrzucił ją ze schodów. Cudem uniknęła śmierci. A napastnik usłyszał tylko zarzut uszkodzenia ciała.

Znany naukowiec zamordował sąsiada. Ruszył proces

Czytaj więcej: Znany naukowiec zamordował sąsiada. Ruszył proces

– Nasz tata był dobrym człowiekiem, całe życie ciężko pracował, nikogo nie skrzywdził. Wszystkim służył pomocą. Sprawca próbuje się wybielać, ale nie wierzymy w ani jedno jego słowo – mówi zdruzgotana rodzina Piotra Klimkiewicza, który został bestialsko zamordowany przez rzeszowskiego naukowca. Teraz rozpoczął się proces zabójcy.

TAJEMNICZA śmierć w Norwegii. Norwegowie wreszcie pozwolili nam pochować Olę

Czytaj więcej: TAJEMNICZA śmierć w Norwegii. Norwegowie wreszcie pozwolili nam pochować Olę

Łzy spływające po ich twarzach ścinał mróz. Małgorzata i Adam Bulikowie z Siedlec (woj. mazowieckie) z bólem patrzyli, jak trumnę z ciałem ich dziecka zasypują grudy twardej ziemi. Ponad miesiąc starali się sprowadzić z Norwegii zwłoki Oli, by wyprawić jej pogrzeb. Odprowadzili córkę w ostatnią drogę, ale wciąż próbują dowiedzieć się, jak zginęła.

SKANDAL! Zdzierstwo przy szpitalu wojskowym

Czytaj więcej: SKANDAL! Zdzierstwo przy szpitalu wojskowym

Szlaban, parkomat i stawki nawet trzy razy wyższe niż w ścisłym centrum. Jeśli wieziesz bliskich do 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego przy Weigla lub wybierasz się tam z wizytą, przygotuj się na wysokie opłaty za zostawienie tam auta. Wprawdzie pierwszych 15 minut jest za darmo, ale już za każdą kolejną godzinę parkowania zapłacimy 10 zł.

Krystyna Sienkiewicz zostawiła po sobie 3 MILIONY

Czytaj więcej: Krystyna Sienkiewicz zostawiła po sobie 3 MILIONY

Gdyby żyła, dziś odbierałaby telefony z życzeniami urodzinowymi. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, budziła sympatię wśród ludzi. I chociaż wiele razy pokonywała różne choroby, tej ostatniej nie dała rady. Krystyna Sienkiewicz zmarła w nocy z soboty na niedzielę w jednym z warszawskich szpitali, gdzie trafiła z powodu infekcji dróg oddechowych.

HORROR! Zgwałcił Milenę i wydłubał jej oczy. Nie potrafią go skazać!

Czytaj więcej: HORROR! Zgwałcił Milenę i wydłubał jej oczy. Nie potrafią go skazać!

W toczącym się od października ubiegłego roku procesie Grzegorza P., który zgwałcił i oślepił swoją sąsiadkę, wciąż nie zapadł wyrok! Wszystko przez. braki w aktach, których sędzia dopatrzyła się już po zamknięciu przewodu sądowego. Chodzi o to, czy zwyrodnialec działał w warunkach recydywy zwykłej, o co wnioskował oskarżyciel, czy wielokrotnej. W tym drugim przypadku groziłoby mu nawet 25 lat więzienia.

Znikający świadkowie wypadku premier Szydło

Czytaj więcej: Znikający świadkowie wypadku premier Szydło

Kierowcy, którzy widzieli wypadek premier Beaty Szydło w Oświęcimiu (woj. małopolskie) nie będą zeznawać, bo nikt nie zebrał ich danych? Funkcjonariusze BOR mieli pozwolić im odjechać bez zebrania ich danych- informuje świadek zdarzenia. Nie wiadomo, czy policja zdoła odnaleźć kierowców, którzy jechali tuż za fiatem seicento.

Luty 2015
pon wto śro czw pią sob nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 1