Tragedia na Podlasiu! 22-latek UTOPIŁ SIĘ w lany poniedziałek

Czytaj więcej: Tragedia na Podlasiu! 22-latek UTOPIŁ SIĘ w lany poniedziałek

Daniel miał dopiero 22 lata i całe życie przed sobą. Lany poniedziałek postanowił spędzić z przyjaciółmi, z którymi do niedawna uczył się w technikum. Bawili się do rana w altance nad rzeką - Czarną Hańczą. Nagle Daniel oddalił się od towarzystwa, stracił orientację w ciemności i wpadł do wody. Jego ciało strażacy wyłowili kilometr dalej.

Płacimy za wodę, której nie mamy

Czytaj więcej: Płacimy za wodę, której nie mamy

Miała być tania woda, a Bytom miał się uniezależnić od monopolisty w dostawie wody. Trzy lata temu Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne za 18 mln zł kupiło ujęcie wody w Tarnowskich Górach od prywatnego przedsiębiorcy.

Ginekolog UPODLIŁ 22-letnią pacjentkę. Jak tak można?

Czytaj więcej: Ginekolog UPODLIŁ 22-letnią pacjentkę. Jak tak można?

Pewna pacjentka jednej z warszawskich przychodni wybrała się do ginekologa, by ten wypisał jej skierowanie na USG piersi. Kobieta tłumaczyła lekarzowi, do którego trafiła, że jest w grupie podwyższonego ryzyka, gdyż jej mama ma raka piersi. Specjalista zachował się zaskakująco.

Fałszywy ksiądz wyłudzał pieniądze w sanktuarium!

Czytaj więcej: Fałszywy ksiądz wyłudzał pieniądze w sanktuarium!

– Okradli mnie. Jestem bez grosza – żalił się 66–letni cwaniak, który podawał się za księdza. Swoje żale wylewał w sanktuarium w Licheniu. Fałszywy duchowny zaczepiał pielgrzymów i prosił o wsparcie. Ludzie okazali wielkie serce i wyciągali z portfeli pieniądze. Cwaniakowi było jednak za mało. Poszedł do miejscowego domu zakonnego i chciał odprawiać mszę... Rzecz jasna za pieniądze!

Niania okazała się złodziejką

Czytaj więcej: Niania okazała się złodziejką

Była miła, miała dobre referencje i wydawała się idealną opiekunką do dzieci. Maluchy też nigdy nie skarżyły się na swoją nianię, wręcz ją uwielbiały. Ale jakże gorzko pomyliło się małżeństwo z Pleszewa (woj. wielkopolskie), które obdarzyło zaufaniem 35-latkę i ją zatrudniło. Okazało się, że kobieta przez blisko pół roku okradała rodzinę.

Rodzinny KOSZMAR! Zadźgał żonę, a z córki zrobił kalekę

Czytaj więcej: Rodzinny KOSZMAR! Zadźgał żonę, a z córki zrobił kalekę

Od miesięcy jeździ na wózku i cierpi. Są chwile, że dosłownie wyje z bólu. Równie dolegliwa jest pamięć. Wioletta (20 l.) już na zawsze zostanie z obrazem matki bezlitośnie mordowanej przez ojca. Zasłoniła ją własnym ciałem, więc zwyrodnialec również i ją usiłował zabić.

Dramat rodziny po porodzie: Mamusiu, obudź się!

Czytaj więcej: Dramat rodziny po porodzie: Mamusiu, obudź się!

Urodziła córeczkę, przytuliła dziecko. Niestety, u świeżo upieczonej mamy doszło do krwotoku, zatrzymania krążenia. Lekarzom udało się uratować Katarzynę Przygodę (34 l.) z Bydgoszczy, ale przez poważne niedotlenienie mózgu zapadła w śpiączkę. Rodzina kobiety walczy o jej wybudzenie, a mała Julia (1 r.) codziennie rano siada na łóżku mamy, głaszcze ją po twarzy, wypatruje uśmiechu.

Co się stało z Ewą Tylman? Oto wizja jasnowidza Jackowskiego

Czytaj więcej: Co się stało z Ewą Tylman? Oto wizja jasnowidza Jackowskiego

Sprawa Ewy Tylman. Przed sądem okręgowym w Poznaniu 11 kwietnia odbyła się 5. rozprawa w sprawie śmierci 26-latki. Oskarżony o jej zabójstwo jest Adam Z., który po decyzji sądu wyszedł z aresztu. Czy rozprawy przybliżają nas do poznania prawdy? Co na ten temat sądzi Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz?

Spalili żywcem polską prostytutkę

Czytaj więcej: Spalili żywcem polską prostytutkę

Grupa bandziorów z Trójmiasta w Aalborgu w Danii podpaliła agencję towarzyską. Spłonęła 32-letnia Polka, a jej 22-letnia koleżanka została ciężko poparzona.

TRAGEDIA w Świebodzicach! Przeżyłem, bo poszedłem po zakupy

Czytaj więcej: TRAGEDIA w Świebodzicach! Przeżyłem, bo poszedłem po zakupy

To był zwyczajny sobotni poranek rodziny ze Świebodzic na Dolnym Śląsku. Tata jeszcze smacznie spał, mama szykowała śniadanie. Syn wyszedł na chwilę do sklepu po napój i bułki. Później był potężny huk, który wstrząsnął miastem. Gdy młody mężczyzna wrócił do domu, zamarł. Runął jego dom i całe jego życie...

Kwiecień 2015
pon wto śro czw pią sob nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3