Niniejszy regulamin, określa zasady świadczenia usług w serwisie internetowym umieszczonym w domenie www.dziennik-polityczny.eu, zasady korzystania z tych usług i zasady ochrony danych osobowych.

 

Warunki techniczne korzystania z serwisu

– w celu prawidłowego i pełnego korzystania z usług, usługobiorcy powinni dysponować:

urządzeniem mającym dostęp do sieci Internet;

przeglądarką Internet Explorer 7.0 lub wyższą, albo oprogramowaniem o podobnych parametrach;

– korzystanie ze wszystkich aplikacji serwisu może być uzależnione od instalacji oprogramowania typu Java, Java Script.

 

Komentarzy:

– użytkownik publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność, tym samym ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone treści swoich wypowiedzi. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez wystawiających.

– umieszczanie komentarzy o treściach sprzecznych z prawem, propagujących przemoc oraz naruszających ludzką godność (art. 23 Kodeksu cywilnego) jest zabronione. Zabrania się używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe, obraźliwe lub obsceniczne - niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, itd), również w formie skrótów niepełnego użycia słowa.

– moderatorzy mają ma prawo do edycji lub usuwania treści o charakterze reklamowym.

– niedopuszczalne jest publikowanie w szczególności:

1. wulgaryzmów,

2. reklam,

3. przekazów stanowiących reklamę ukrytą,

4. odesłań do innych stron internetowych,

5. zgłoszeń dotyczących błędów redaktorskich tzn. literówek, błędów ortograficznych oraz merytorycznych; w przypadku pojawienia się błędów w treści artykułów, prosimy o przesłanie informacji na adres redaktora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przy złamaniu któregokolwiek z powyższych zasad moderatorzy mają prawo do wykasowania danego komentarza, bez obowiązku informowaniu autora wpisu.

Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku do jego przestrzegania.

Kwiecień 2015
pon wto śro czw pią sob nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3