Pani premier zaliczyła modową wpadkę?

b_360_240_16777215_00_images_ewa-kop-4678.jpg

Premier Ewa Kopacz i prezydent Bronisław Komorowski wzięli udział w obchodach 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej na Westerplatte w Gdańsku. Prezydent prezentował się dostojnie i elegancko. Nie jesteśmy jednak przekonani, czy to samo można powiedzieć o pani premier!

 

Pani premier jest niewątpliwie atrakcyjną kobietą. Stara się nosić bardzo elegancko i dużą wagę przywiązuje do swojego wizerunku. Na co dzień starannie wybiera garsonki, jednak czasem za mocno poniesie ją fantazja. Tak stało się tym razem. Ewa Kopacz nie popisała się swoją najnowszą stylizacją, którą zaprezentowała podczas obchodów 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej na Westerplatte w Gdańsku.

Złośliwi nie zostawili suchej nitki na stylizacji, w której Ewa Kopacz prezentowała się w Trójmieście. Niektórzy zarzucili jej już sam wybór płaszcza, twierdząc że kratka jest wzorem nieoficjalnym, który owszem sprawdza się w codziennych stylizacjach, ale niekoniecznie już podczas galowych wystąpień. Warto podkreślić, że wszyscy zaproszeni goście wystąpili w galowych kolorach – czerni i granacie. Ewa Kopacz wielokrotnie wybierała motyw kratki w innych swoich stylizacjach. Jednak podczas tak poważnej uroczystości powinna pozostać wierna etykiecie i postawić na bardziej stonowane kolory. Jej biało-czarny płaszczyk w kratkę bardzo rzucał się w oczy i wyróżniał ją z tłumu oficjeli.

Zdaniem stylistki Ewy Rubasińskiej problemem był jednak nie sam wzór, ale przede wszystkim krój płaszcza: - Nie można powiedzieć, że krata jest wzorem nietrafionym. Uroczystość zakończenia II wojny światowej ma bowiem uroczysty, ale przecież radosny charakter, a krata jest nowoczesna i uniwersalna. Nie ma nic złego w tym, że Ewa Kopacz wybrała właśnie ten wzór. W ten sposób chciała prawdopodobnie umocnić swój nowoczesny, bardziej kobiecy wizerunek, który powoli stara się wypracowywać. Zawinił jednak sam fason. Płaszcz był bowiem prawdopodobnie za duży – przez co niepotrzebnie zamaskował niewątpliwe atuty figury pani premier i dodał jej kilka kilogramów. A przecież Ewa Kopacz ma bardzo kobiecą, niemal idealną sylwetkę, którą powinna podkreślać bardziej dopasowanymi strojami. Lepiej byłoby gdyby wybrała więc mniejszy model – zdradziła stylistka gwiazd.

Fakt.pl

Komentarze  

#1 Włodzimierz Zawieruc 2015-05-08 13:35
Dlaczego Poroszenko w barwach banderowskich a nie państwowych? Czy po to by nas Polaków cynicznie upokorzyć?
Czy to przypadek, że na Westerplatte spotykają się wszyscy sprzymierzeńcy Trzeciej Rzeszy i stanowią większość z zaproszonych gości?
Przecież Westerplatte to symbol rozpoczęcia a nie zakończenia II wojny światowej.
Jeżeli już nawet Ukraina się nie liczy z Polakami za aprobatą rządzących Polską to osiągnęliśmy dno upadku.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Maj 2015
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31