"Rzeczpospolita": dlaczego premier Beata Szydło lata CASĄ

Czytaj więcej:

Ministerstwo Obrony Narodowej finansuje przeloty Beaty Szydło do domu. Procedury wojskowe zakazują jednak wykorzystywania samolotu "jako taksówki" - zauważają dziennikarki w dzisiejszej "Rzeczpospolitej". "To poza jakimikolwiek standardami" - piszą.

Ojciec Rydzyk w setce najbogatszych Polaków

Czytaj więcej: Ojciec Rydzyk w setce najbogatszych Polaków

Ojciec Tadeusz Rydzyk wśród stu najbogatszych Polaków! Toruński duchowny zarządza dwiema fundacjami. Jest także w radach nadzorczych kilku spółek. Tygodnik "Wprost" dotarł do sprawozdań finansowych najsłynniejszego redemptorysty.

Poseł kłamczuszek: Krasulski wymyślił sobie maturę

Czytaj więcej: Poseł kłamczuszek: Krasulski wymyślił sobie maturę

Choć poseł PiS Leonard Krasulski publicznie twierdził, że ma wykształcenie średnie, to okazało się, że udało mu się skończyć jedynie podstawówkę. W liceum co prawda był, ale do matury nie dotrwał. To nie pierwsze "kolorowanie" rzeczywistości przez parlamentarzystę z Gdańska.

Kulisy lotów premier i prezydenta na weekend do Krakowa

Czytaj więcej: Kulisy lotów premier i prezydenta na weekend do Krakowa

Andrzej Duda i Beata Szydło latają z Warszawy na weekend do Krakowa rządowymi Embraerami i samolotami Casa wykorzystywanymi też do przewożenia deportowanych z Anglii Polaków - ustaliła Wirtualna Polska. - Casa była projektowana dla wojsk desantowych, a nie do lotów z VIP-ami - mówi gen. Waldemar Skrzypczak. PiS odpowiada, że trzeba odbudować zlikwidowany po Smoleńsku 36 pułk lotniczy, bo rządowych samolotów jest za mało.

Gen. Polko: Raz przyszedł do mnie szef Żandarmerii. Wyrzuciłem go

Czytaj więcej: Gen. Polko: Raz przyszedł do mnie szef Żandarmerii. Wyrzuciłem go

Generał Roman Polko w "Super Expressie": - BOR niech pozostanie BOR-em. Coraz to nowe plany zmian, rewolucje na pewno tej służbie nie pomagają. I na bank negatywnie odbijają się na nastrojach funkcjonariuszy, którzy powinni mieć komfort pracy i możliwość wykonywania swoich obowiązków, czyli ochrony najważniejszych osób w państwie.

Wypadek z udziałem premier. Kierowca seicento już ma na nową brykę

Czytaj więcej: Wypadek z udziałem premier. Kierowca seicento już ma na nową brykę

Od kilku dni trwa zbiórka pieniędzy na nowy samochód dla Sebastiana K., oskarżonego o spowodowanie wypadku z udziałem premier Beaty Szydło. W niecałe dwa dni zebrano już ponad 70 tys. zł, a pieniądze wciąż napływają. Suchej nitki na pomyśle zbiórki nie zostawił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

PLAGA kradzieży wśród przedstawicieli sprawiedliwości! Sędzia chciała ukraść spodnie

Czytaj więcej: PLAGA kradzieży wśród przedstawicieli sprawiedliwości! Sędzia chciała ukraść spodnie

To już wygląda na prawdziwą plagę! Po ujawnionych niedawno przypadkach sędziów z Wrocławia i Szczecina, których zatrzymano na próbach kradzieży, mamy kolejny przykład nieetycznego zachowania przedstawiciela wymiaru sprawiedliwości. Tym razem sprawa dotyczy łódzkiej sędzi Katarzyny K.-H., która usiłowała ukraść. spodnie.

Byli dowódcy krytykują polityków...

Czytaj więcej: Byli dowódcy krytykują polityków...

Jest taki kraj w którym byli, wysocy dowódcy wojskowi i służb specjalnych krytykują polityków. Robią to w sposób w zasadzie już bezpośredni, mówiąc o osobiście doznanych upokorzeniach ze strony młodych ludzi otaczających ważnego urzędnika państwowego, będącego ich formalnym politycznym przełożonym. Jak również o innych sprawach związanych z normalną, regularną czystką w służbach mundurowych.

Tego brakowało w limuzynach BOR. Jak to możliwe?!

Czytaj więcej: Tego brakowało w limuzynach BOR. Jak to możliwe?!

Z żadnego przyrządu w autach kolumny premier Beaty Szydło do tej pory nie dało się odczytać, z jaką prędkością jechały przez Oświęcim. W dodatku w żadnym z trzech samochodów nie były też zamontowane kamery. Choć powinny!

Beata Szydło krępuje się mówić o obrażeniach

Czytaj więcej: Beata Szydło krępuje się mówić o obrażeniach

Lekarze nie pozwolili Beacie Szydło na powrót do pracy i przez najbliższe dni zostanie ona w szpitalu. Współpracownicy pani premier zapewniają jednak, że wszystko jest w porządku. Minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak dodaje nawet, że mówienie o doznanych urazach może być dla niej krępujące.

Uczestnik wypadku z Szydło tłumaczy: To oni uderzyli we mnie

Czytaj więcej: Uczestnik wypadku z Szydło tłumaczy: To oni uderzyli we mnie

Czy odpowiedzialność za wypadek, w którym ucierpiała szefowa rządu Beata Szydło, spoczywa tylko na 21-letnim kierowcy? To ma wyjaśnić prowadzone przez krakowską prokuraturę śledztwo. Według policji mieszkaniec Oświęcimia miał przyznać się do winy.

Luty 2015
pon wto śro czw pią sob nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 1