DYMISJA Antoniego Macierewicza? Szydło rozmawia z Dudą

Czytaj więcej: DYMISJA Antoniego Macierewicza? Szydło rozmawia z Dudą

Szefowa rządu Beata Szydło było dziś gościem programu TVN24 "Jeden na jeden". Nie obyło się oczywiście bez pytań dotyczących Antoniego Macierewicza i jego ostatniej korespondencji z prezydentem. Beata Szydło przyznała, że rozmawiała z Andrzejem Dudą na temat ministra obrony narodowej. Czy to znaczy, że Macierewicz powinien bać się o swoje stanowisko?

Rozłam w opozycji. Platforma Obywatelska OBRAZIŁA SIĘ na Petru

Czytaj więcej: Rozłam w opozycji. Platforma Obywatelska OBRAZIŁA SIĘ na Petru

W szeregach opozycji jest ostatnimi dniami coraz więcej konfliktów. Opozycja, która jednoznacznie i niezmiennie krytykuje PiS we wszystkim co robi, wspólnie ramię w ramię maszeruje na czele KODu, teraz nie może się dogadać. Wszystko za sprawą wniosku o konstruktywne wotum nieufności złożonego przez PO.

Macierewicz rozpoczął misję: WSADZIĆ TUSKA!

Czytaj więcej: Macierewicz rozpoczął misję: WSADZIĆ TUSKA!

PiS nie odpuści Donaldowi Tuskowi (60 l.) w sprawie katastrofy smoleńskiej. Krucjatę przeciw byłemu premierowi na dobre rozpoczął Antoni Macierewicz (69 l.), który złożył do prokuratury zawiadomienie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez Tuska. Wedle ministra obrony narodowej dopuścił się on zdrady dyplomatycznej, za co grozi do 10 lat więzienia.

Prezydent Duda pisze do Macierewicza. Co na to MON?

Czytaj więcej: Prezydent Duda pisze do Macierewicza. Co na to MON?

Zwierzchnik sił zbrojnych prezydent Andrzej Duda w liście, ujawnionym przez Fakty TVN, żąda wyjaśnień od Antoniego Macierewicza, szefa MON. – Przynajmniej kompletnie nie zrejterował. Być może wyczuł moment, że może odciąć się od szefa MON – mówi Fakt24 były wicepremier i szef MON Tomasz Siemoniak. Podkreśla jednak, że prezydent pyta o sprawy drugorzędne. Do listu odniosło się już MON.

Kukiz: Niemcy planują wysyłanie do Polski „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować

Czytaj więcej: Kukiz: Niemcy planują wysyłanie do Polski „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować

Lider partii Kukiz’15 w kontekście incydentu, do którego doszło na lotnisku Orly pod Paryżem, zapowiedział wznowienie zbiórki podpisów „pod referendum w sprawie nieprzyjmowania tzw. „uchodźców”. Jak na razie zebrano 350 tys. podpisów z 500 tys. koniecznych do złożenia wniosku w Sejmie. Zwrócił przy tym uwagę na plany Niemców w stosunku do Polski.

Macierewicz pracuje, Putin zadowolony!

Czytaj więcej: Macierewicz pracuje, Putin zadowolony!

W niedziele 12 marca minister obrony narodowej Antoni Macierewicz spotkał się z przedstawicielami korpusu dyplomatycznego i zagranicznymi wojskowymi, gdzie głośnie powiedział, że dla Polski obecność NATO na terenie flanki wschodniej, państw Europy Środkowo-Wschodniej i naszej ojczyzny jest symbolem naszego bezpieczeństwa w równym stopniu, jak wzmocniona, zwiększona i zmodernizowana armia polska.

Tajemnice mieszkania Kukiza. Oto nowe ustalenia

Czytaj więcej: Tajemnice mieszkania Kukiza. Oto nowe ustalenia

Jak to się stało, że Paweł Kukiz został właścicielem mieszkania, w którym w zasadzie nie mieszkał? Jak wynika z dokumentów, do których dotarł "Super Express", urzędnicy chcieli wypowiedzieć mu umowę najmu na lokal, ale nie mogli, bowiem Kukiz w nim ani nie bywał, ani stale nie zamieszkiwał. Mimo to kilka lat później kupił mieszkanie za 10 proc. jego wartości.

Generał Polko odcina się od Macierewicza. Mówi, że nie ma dobrej zmiany w armii

Czytaj więcej: Generał Polko odcina się od Macierewicza. Mówi, że nie ma dobrej zmiany w armii

Generał Roman Polko, były szef GROM i wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, wyraźnie stracił już cierpliwość do działań Antoniego Macierewicza w armii. – "Dobra zmiana" w wydaniu wojskowym to oksymoron, bo trudno mówić tu o jakiejkolwiek logice – mówił w TVN24 gen. Polko. Jeden z ostatnich życzliwych Macierewiczowi generałów nie wierzy już w szefa MON.

Straty jak na wojnie. Macierewicz na początku miał 119 generałów, zostało 71. A czystka trwa w najlepsze

Czytaj więcej: Straty jak na wojnie. Macierewicz na początku miał 119 generałów, zostało 71. A czystka trwa w...

Nie w liczbach problem, tylko w ocenie kompetencji i doświadczenia – przekonuje Waldemar Skrzypczak. Emerytowany generał tłumaczy, że można zastąpić etat, ale trudniej jest zastąpić to, co niemierzalne. Tymczasem z wojska odchodzą najlepsi, setki oficerów, a zdaniem naszego rozmówcy to dopiero początek.

Tak "HARUJE" pracuś Nowak

Czytaj więcej: Tak

Poniedziałek, godziny popołudniowe. Zwykli ludzie i w Polsce, i na Ukrainie pracują w pocie czoła, zmagając się z najgorszym dniem tygodnia. Ale dla niektórych poniedziałkowa zmora nie istnieje.

Kukiz ma mieszkanie w Warszawie, a płacimy mu za hotel sejmowy

Czytaj więcej: Kukiz ma mieszkanie w Warszawie, a płacimy mu za hotel sejmowy

Paweł Kukiz, czyli najgłośniejszy krytyk politycznych przywilejów, od siedmiu lat ma mieszkanie w Warszawie! Ale korzysta z zakwaterowania w sejmowym hotelu, za który płacą podatnicy! Tymczasem przepisy mówią, że z noclegów w Nowym Domu Poselskim mogą korzystać parlamentarzyści, którzy nie posiadają lokum w stolicy!

Marzec 2015
pon wto śro czw pią sob nie
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5