Cejrowski OSTRO o Tusku: Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu

Czytaj więcej: Cejrowski OSTRO o Tusku: Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu

Wojciech Cejrowski słynie z tego, że nie ma zwyczaju "szczypać się w język", przez co jego osądy potrafią być bardzo kategoryczne. Całkiem niedawno Radosława Sikorskiego określił mało życzliwym mianem "kompletnego debila", zaś w czwartkowy wieczór, udzielając wywiadu w TVP Info, odniósł się do ostatniej wizyty Donalda Tuska.

Morawiecki zarobi fortunę na akcjach banku, w którym pracował!

Czytaj więcej: Morawiecki zarobi fortunę na akcjach banku, w którym pracował!

Mateusz Morawiecki dla stanowiska w rządzie porzucił posadę szefa banku BZ WBK. Ale na jego akcjach wicepremier wciąż nieźle zarabia!

Jak wynika z oświadczenia majątkowego, wicepremier po odejściu z banku zostawił sobie 13 711 akcji BZ WBK.

Nowe fakty ws. wypadku Szydło. Chodzi o kierowcę limuzyny

Czytaj więcej: Nowe fakty ws. wypadku Szydło. Chodzi o kierowcę limuzyny

Prokuratura Okręgowa w Krakowie prowadząca śledztwo ws. wypadku premier Beaty Szydło wystąpi o kolejną ekspertyzę dotyczącą obrażeń kierowcy rządowej limuzyny. Od poniedziałku planowane są ponowne przesłuchania 10 funkcjonariuszy BOR-u, którzy 10 lutego w Oświęcimiu ochraniali szefową rządu.

Marek Suski zdradził, ile naprawdę miał zarabiać Bartłomiej Misiewicz

Czytaj więcej: Marek Suski zdradził, ile naprawdę miał zarabiać Bartłomiej Misiewicz

Marek Suski, członek komisji ds. Bartłomieja Misiewicza, uchylił rąbka tajemnicy ws. decyzji co do byłego rzecznika MON. Poseł PiS wskazał, że "w jakimś sensie sprawa Misiewicza wystawia państwu dobre świadectwo", mówił też o możliwości "elementów dezinformacji obcych służb".

Macierewicz lekceważy prezydenta?! Są dowody

Czytaj więcej: Macierewicz lekceważy prezydenta?! Są dowody

Chociaż pomiędzy prezydentem, a MON iskrzy od dawna, to oficjalnie nie ma mowy o żadnym konflikcie. – Relacje instytucjonalne są trwałe, a personalne są zmienne – mówił prezydencki minister Krzysztof Szczerski po spotkaniu Andrzeja Dudy i Antoniego Macierewicza w BBN.

Donald Tusk w prokuraturze. Powitanie na dworcu

Czytaj więcej: Donald Tusk w prokuraturze. Powitanie na dworcu

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma się dziś stawić w warszawskiej prokuraturze, gdzie będzie zeznawać jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Na dworcu już szykują się przepychanki. Mają pojawić się i jego zwolennicy i przeciwnicy.

Kolejna próba przemytu broni z Ukrainy do Polski

Czytaj więcej: Kolejna próba przemytu broni z Ukrainy do Polski

Jak ustalił portal Defence24.pl, na przejściu granicznym w Zosinie doszło do próby nielegalnego przemytu broni na terytorium Polski. Podczas rutynowej kontroli przeprowadzonej przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej funkcjonariusze udaremnili próbę wwiezienia dwóch sztuk broni długiej i dwóch sztuk broni krótkiej. Jest to kolejna w ostatnich tygodniach próba przemytu broni na terytorium Unii Europejskiej przez wschodnią granicę.

Dwie nastolatki WYPADŁY z okien w Łomży. Przez "Niebieskiego Wieloryba"?

Czytaj więcej: Dwie nastolatki WYPADŁY z okien w Łomży. Przez

Dwie nastoletnie dziewczyny wypadły z okien swoich mieszkań w Łomży. Wiadomo, że jedna z nich ma uszkodzony kręgosłup. Policja ustala, co było przyczyną tych tragedii. Internauci twierdzą, że nastolatki padły ofiarą tzw. Niebieskiego Wieloryba, samobójczej gry, która w ostatnich tygodniach zabiła setki dzieci na świecie.

Misiewicz bezczelny do końca!

Czytaj więcej: Misiewicz bezczelny do końca!

Ci, którym wydawało się, że Bartłomiej Misiewicz (27 l.) osiągnął szczyty bezczelności, wczoraj przekonali się, że jeszcze na wiele go stać! Straszył prasę procesami i narzekał... że młodzi ludzie nie mają gdzie w Polsce nabierać doświadczenia.

Dorn: rozpoczął się etap zatapiania Macierewicza

Czytaj więcej: Dorn: rozpoczął się etap zatapiania Macierewicza

- Skończyliśmy etap podtapiania w związku z zachowaniami ministra Macierewicza, przeszliśmy do etapu zatapiania - uważa Ludwik Dorn, były marszałek Sejmu. Zdaniem gościa "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS, wewnątrzpartyjna komisja, która spotka się w czwartek, "nie jest w sprawie Misiewicza, tylko w sprawie Macierewicza".

Komisja ws. Bartłomieja Misiewicza. Jak się będzie tłumaczył?

Czytaj więcej: Komisja ws. Bartłomieja Misiewicza. Jak się będzie tłumaczył?

W czwartek w godzinach przedpołudniowych odbędzie się pierwsze posiedzenie komisji ds. zbadania zarzutów stawianych Misiewiczowi. - Poprosimy Bartłomieja Misiewicza o złożenie wyjaśnień przed komisją - poinformował członek komisji, poseł PiS Marek Suski.

Katastrofa smoleńska. Leszek Miller: premier o wybuchu powinna powiadomić NATO

Czytaj więcej: Katastrofa smoleńska. Leszek Miller: premier o wybuchu powinna powiadomić NATO

- Szefowa naszego rządu powinna oficjalnie poinformować Kwaterę Główną NATO, a także szefów państw NATO, że w przestrzeni powietrznej Rosji na pokładzie polskiego samolotu z prezydentem zdarzył się wybuch, który pociągnął za sobą śmierć wszystkich pasażerów tego samolotu - powiedział były premier Leszek Miller.

Ujawniamy! Misiewicz dostał fuchę za 50 000 zł

Czytaj więcej: Ujawniamy! Misiewicz dostał fuchę za 50 000 zł

Dzień, w którym PiS nawoływał do zadumy i upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej nie przeszkodził zarządowi Polskiej Grupy Zbrojeniowej by się spotkać i dać stanowisko... Bartłomiejowi Misiewiczowi (27 l.)! Stworzono dla niego specjalne stanowisko pełnomocnika zarządu ds. komunikacji. A pensja powala na kolana!

Kontrola osobista ojca Dudy

Czytaj więcej: Kontrola osobista ojca Dudy

Doszło do tragedii, w której mieliśmy do czynienia z bólem lepszej części narodu - grzmiał Jarosław Kaczyński w siedzibie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podczas odsłaniania tablicy poświęconej ofiarom katastrofy smoleńskiej.

Kwiecień 2015
pon wto śro czw pią sob nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3