Radosław Sikorski oskarżony o zdradę dyplomatyczną? "Kaczyński tak mi kiedyś powiedział, decyzja chyba zapadła"

Czytaj więcej: Radosław Sikorski oskarżony o zdradę dyplomatyczną?

- Byłem przesłuchiwany w charakterze świadka, ale z tego, co wiem, zawsze ten status można zmienić. Tortur nie było, paralizatora też nie użyto. Mam tylko nadzieję, że Jarosław Kaczyński nie zasłoni się immunitetem i stanie przed sądem w mojej sprawie przeciw niemu o zniesławienie - powiedział Radosław Sikorski.

Szok! Dowódca Grupy Bojowej NATO ppłk Steven Gventer: Polacy to pijacy, narkomani, złodzieje, próżniaki!

Czytaj więcej: Szok! Dowódca Grupy Bojowej NATO ppłk Steven Gventer: Polacy to pijacy, narkomani, złodzieje,...

22 maja 2017 roku na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz wystartowała Puma-17. W manewrach biorą udział prawie 2500 żołnierzy, zarówno z 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej (1400 żołnierzy) oraz z Batalionowej Grupy Bojowej NATO (1100 sojuszników). Kierownikiem ćwiczenia jest Dowódca 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej gen. bryg. Jarosław Gromadziński.

Kwaśniewski o Szydło: polska wersja madame Le Pen

Czytaj więcej: Kwaśniewski o Szydło: polska wersja madame Le Pen

Były prezydent, Aleksander Kwaśniewski, był gościem środowych "Faktów po Faktach" w TVN24. Polityk odniósł się do dzisiejszego posiedzenia rządu. Najmocniej skrytykował premier Beatę Szydło. Nazwał ją "polską madame Le Pen". Skomentował także wystąpienie ministra Ziobro, dotyczące sprawy śmierci Igora Strachowiaka i zdradził, dlaczego odwołałby Antoniego Macierewicza.

Te zakupy rządu zdenerwują Polaków

Czytaj więcej: Te zakupy rządu zdenerwują Polaków

Kancelaria Premiera pochwaliła się, z ilu samochodów korzysta rząd PiS. Okazuje się, że do dyspozycji ministrów, wiceministrów i resortowych urzędników jest ponad pół tysiąca limuzyn. To dużo? Chyba nie, skoro rząd planuje dokupić kolejne! – To jest rząd dilerów samochodowych wybranych aut – komentuje opozycja.

Waldemar Skrzypczak: to BANDYCKIE dzielenie Polaków

Czytaj więcej: Waldemar Skrzypczak: to BANDYCKIE dzielenie Polaków

Nie widzę dla partii kierowanej przez generała lub generałów miejsca na scenie politycznej - mówił w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" Waldemar Skrzypczak. Generał broni w stanie spoczynku podkreślił, że zarówno poprzednia, jak i obecna władza dzielą Polaków. - Przez te podziały krzywdzi się ludzi - dodał.

Wójcik OSTRO odpowiada Gronkiewicz-Waltz

Czytaj więcej: Wójcik OSTRO odpowiada Gronkiewicz-Waltz

Nic by się nie stało, gdyby dokumenty zostały przekazane do przewodniczącego komisji weryfikacyjnej - w taki sposób wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik skomentował w czwartek decyzję ratusza m.st. Warszawy ws. wydania dokumentów reprywatyzacyjnych.

SENSACJA w Sejmie. Poseł ujawnił kto i kiedy zastąpi Szydło

Czytaj więcej: SENSACJA w Sejmie. Poseł ujawnił kto i kiedy zastąpi Szydło

Według Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz'15 w lipcu dojdzie do zmiany na stanowisku premiera. Beatę Szydło zastąpi wtedy... Jarosław Kaczyński. Poseł otwarcie podzielił się z mediami tą informacją, którą miał usłyszeć w Sejmie od swoich kolegów należących do PiS.

Skandal! Zarzut płatnej PROTEKCJI dla pułkownika

Czytaj więcej: Skandal! Zarzut płatnej PROTEKCJI dla pułkownika

Zarzut płatnej protekcji usłyszał zatrzymany we wtorek pułkownik z warszawskiego Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych - podał w środę mjr Wojciech Skrzypek z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Dwaj inni zatrzymali żołnierze podejrzani są o pomocnictwo w tym przestępstwie.

Poseł Kukiz'15 wydoił z Sejmu fortunę na hotele

Czytaj więcej: Poseł Kukiz'15 wydoił z Sejmu fortunę na hotele

Okazuje się, że nie tylko na paliwo antysystemowy poseł z ruchu Kukiz'15 wyciągał pieniądze. Ustaliliśmy, że Adam Andruszkiewicz (27 l.) doił Sejm także na noclegi w hotelach. Z publicznych pieniędzy wydał w ten sposób prawie 5 tys. zł.

Sławomir Neumann: Ziobro boi się Macierewicza

Czytaj więcej: Sławomir Neumann: Ziobro boi się Macierewicza

Antoni Macierewicz powinien siedzieć za sprawę największej afery, czyli aferę śmigłowców - aferę z panem Berczyńskim. Zbigniew Ziobro boi się Antoniego Macierewicza i nie rozpoczyna śledztwa - tak Sławomir Neumann na antenie TVN24 w programie "Jeden na jeden" skomentował zamieszanie dot. przetargu na caracale.

Maj 2015
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31