Kuchciński zawiesił posła za propozycję seksu?

Czytaj więcej: Kuchciński zawiesił posła za propozycję seksu?

Choć dziś spoglądając na Marka Kuchcińskiego, może to się wydawać niewiarygodne, ale niegdyś wiódł on bujne życie hipisa. Najsłynniejszy polski hipis Kamil Sipowicz przypuszcza, że z tamtych lat coś jednak marszałkowi zostało.

AWANTURA na spotkaniu Schetyny z wyborcami! Lider PO wygwizdany!

Czytaj więcej: AWANTURA na spotkaniu Schetyny z wyborcami! Lider PO wygwizdany!

Platforma Obywatelska zapowiedziała ruszenie w teren i objazd po Polsce. Początki nie zwiastują, by miało być to lekkie, łatwe i przyjemne. Na spotkaniu w Tarnowie lider PO, Gregorz Schetyna miał okazję spokojnie przemawiać jedynie krótką chwilę.

SKANDAL! PO i Nowoczesna chciały z obcą pomocą obalić rząd

Czytaj więcej: SKANDAL! PO i Nowoczesna chciały z obcą pomocą obalić rząd

Jak poinformował portal DoRzeczy.pl, kiedy 16 grudnia rozpoczynała się „okupacja Sejmu”, posłowie PO i Nowoczesnej mieli już przygotowany „wspólny apel opozycji”, w którym wzywano Radę Europy i Parlament Europejski do pilnej interwencji w związku z sytuacją w Polsce.

Kukiz’15 proponuje REWOLUCYJNE zmiany w podatkach. Byłoby najprościej w UE

Czytaj więcej: Kukiz’15 proponuje REWOLUCYJNE zmiany w podatkach. Byłoby najprościej w UE

Podczas poniedziałkowej konferencji posłowie Kukiz ’15 przedstawili projekt rewolucyjnych zmian w prawie podatkowym. Posłowie ugrupowania stanowią oczywiście mniejszość w sejmie, jednak jeśli uda im się przekonać do swoich racji rządzących, to Polska będzie mogła się pochwalić najprostszą deklaracją VAT w Unii Europejskiej.

Zaskakujące wyniki najnowszego sondażu. Klęska Schetyny i Petru

Czytaj więcej: Zaskakujące wyniki najnowszego sondażu. Klęska Schetyny i Petru

Grzegorz Schetyna mimo usilnych starań przejęcia "rządu dusz" po stronie opozycji, wciąż przez zdecydowaną większość wyborców nie jest uznawany za skutecznego lidera, zdolnego wyrwać władzę z rąk Jarosława Kaczyńskiego. Potwierdza to sondaż IBRIS dla Faktu i Radia ZET.

Minister PiS wydał ponad 2,5 mln zł na pilnowanie pustego Sejmu!

Czytaj więcej: Minister PiS wydał ponad 2,5 mln zł na pilnowanie pustego Sejmu!

Ilu policjantów potrzeba do zabezpieczenia pustego Sejmu? Odpowiedź może szokować. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia do pilnowania budynku przy Wiejskiej decyzją Mariusza Błaszczaka (48 l.), szefa MSWiA, ściągnięto niemal 7 tys. funkcjonariuszy! A za wszystko zapłaciliśmy my, podatnicy.

Przemysław Wałęsa załamał się przez kłopoty syna?

Czytaj więcej: Przemysław Wałęsa załamał się przez kłopoty syna?

Czy do śmierci Przemysława Wałęsy (+43 l.) mogły się przyczynić ostatnie wydarzenia z udziałem jego syna Dominika (20 l.)? Według członków rodziny byłego prezydenta Lecha Wałęsy (74 l.) nie jest to wykluczone. - Kiedy media ujawniły, że Dominik pobił swoją narzeczoną, Przemek bardzo to przeżył - ujawnia nam Sławomir Wałęsa, jeden z braci zmarłego.

Afera korupcyjna w kopalniach. To trwało latami

Czytaj więcej: Afera korupcyjna w kopalniach. To trwało latami

14 osób zostało oskarżonych o udział w aferze korupcyjnej przez katowicką prokuraturę. W proceder wręczania były zamieszane osoby piastujące stanowiska kierownicze w śląskich kopalniach, a wręczać pieniądze miał m.in. wiceprezes siemianowickiej spółki, związanej z górnictwem, Andrzej B., którego oskarżono o przekazanie ponad pół miliona złotych. Oskarżonym grozi 12 lat więzienia.

Parlament Europejski nałoży sankcje na Polskę?

Czytaj więcej: Parlament Europejski nałoży sankcje na Polskę?

Większość z siedmiorga kandydatów na stanowisko przewodniczącego Parlamentu Europejskiego opowiedziała się w trakcie środowej debaty za nałożeniem na Polskę sankcji, jeśli nasz rząd nie wypełni zaleceń Komisji Europejskiej w sprawie praworządności.

BOR wykurzy opozycję? Znaleźli pretekst

Czytaj więcej: BOR wykurzy opozycję? Znaleźli pretekst

Pełna mobilizacja w Biurze Ochrony Rządu! Nie chodzi jednak o, jak sugerowała jedna z gazet – wnoszenie marszałka Sejmu na salę obrad. BOR pod pretekstem sprawdzenia pirotechnicznego ma opróżnić na kilka godzin cały Sejm, a więc i... salę plenarną. Czy to sposób na pozbycie się z sali protestujących tam posłów i posłanek opozycji?

Styczeń 2015
pon wto śro czw pią sob nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1