Brutalna prawda o armii Macierewicza. Eksperci nie mają wątpliwości

Czytaj więcej: Brutalna prawda o armii Macierewicza. Eksperci nie mają wątpliwości

Pod jego rozkazami wywiad wojskowy przestał praktycznie istnieć. Szef MON dzieli najsilniejszą dywizję pancerną w Polsce, osłabiając jej wartość bojową. Ściany wschodniej na pierwszej linii mają bronić zamiast żołnierzy zawodowych, weekendowi. Amerykanie nawet nie chcą z Polską rozmawiać na temat przekazania w ręce Macierewicza rakiet Tomahawk.

Polityka MON przyczyną GIGANTYCZNEJ dziury w budżecie

Czytaj więcej: Polityka MON przyczyną GIGANTYCZNEJ dziury w budżecie

Ustawa budżetowa na 2017 rok zakłada, że dochody kasy państwa wyniosą 325,4 mld zł, czyli ok. 16,7 proc. PKB, a wydatki - 384,8 mld zł, czyli 19,7 proc. PKB. By sfinansować nowe i kontynuowane programy społeczne, rząd PiS zakłada dosyć wyraźny wzrost wpływów z podatków. Mają one wynieść 301,1 mld zł, co oznacza to, że przeciętnie każdy Polak odda państwu w tym roku 7835 zł. Może to być aż 9 proc. więcej niż 2016 r. i o 16 proc. więcej niż w 2015 r.

ABW powinna sprawdzić Macierewicza

Czytaj więcej: ABW powinna sprawdzić Macierewicza

Kolejny raz Antoni Macierewicz głośnie zapowiedział o dostawie nowych śmigłowców dla wojska. Według ministra dostawa pierwszych helikopterów nastąpi najpóźniej w marcu.

Broń „uranowa” na terenie Polski

Czytaj więcej: Broń „uranowa” na terenie Polski

Kontynuując pobyt obcych wojsk na terenie Polski, przypominam znane fakty ze stosowania broni ze zubożonego uranu na terenie poligonów i skutki takiego stosowania dla ludności cywilnej, mieszkającej w pobliżu tych poligonów. Udowodniony zasięg rozchodzenia się pyłu radioaktywnego z tej broni przekracza 50 km.

Co robią Amerykanie w Polsce?

Czytaj więcej: Co robią Amerykanie w Polsce?

Do Polski przybyła cała jedna brygada wojsk amerykańskich. Sprawę tę trzeba koniecznie skomentować i dolać kilka łyżeczek dziegciu do radości, która z tego powodu zapanowała w mediach opanowanych przez ludzi wywodzących się z dawnej „Solidarności”.

Misiewicze i Macierewicze powodują upadek morale WP

Czytaj więcej: Misiewicze i Macierewicze powodują upadek morale WP

Wychodzi na to, że Bartłomiej Misiewicz jest ważniejszy od Antoniego Macierewicza, choć ten go kolejny raz urlopował. A jeżeli ważniejszy od ministra, który w sprawach wojskowych zyskał więcej władzy niż konstytucyjny zwierzchnik Wojska Polskiego Andrzej Duda, logicznym jest, że Misiewicz jest kimś znaczniejszym od prezydenta RP.

Generałów tracimy jak na wojnie

Czytaj więcej: Generałów tracimy jak na wojnie

Polska w ostatnim dziesięcioleciu dwukrotnie straciła całe dowództwo sił zbrojnych. Po raz pierwszy w katastrofie smoleńskiej. Po raz drugi po roku rządów Antoniego Macierewicza.

Tarcza antyrakietowa: Czy obroni nas przed naszą glupotą narodową?

Czytaj więcej: Tarcza antyrakietowa: Czy obroni nas przed naszą glupotą narodową?

Położenie geograficzne Polski skazuje Polskę na dobre stosunki z sąsiadami , a nie wysługiwanie się awanturnikom, globalistom i spekulantom , którzy chcą Polskę ustawić w pozycji harcownika za poklepywanie po ramieniu aktualnych celebrytów politycznych i karierowiczów.

MON tłumaczy się z zakupu luksusowych limuzyn. Wojsko nadal jeździ starymi autami. Dwór decyduje, kto dostanie limuzynę

Czytaj więcej: MON tłumaczy się z zakupu luksusowych limuzyn. Wojsko nadal jeździ starymi autami. Dwór decyduje,...

O tym, kto jeździ luksusowymi autami zakupionymi przez MON, decyduje wąska grupa osób z najbliższego otoczenia Antoniego Macierewicza. Jest w niej m.in. "pan Kazimierz", kierowca i prawa ręka szefa MON-u. Tymczasem najważniejsi polscy generałowie, w tym szef Sztabu Generalnego, jeżdżą starymi, wysłużonymi skodami.

Młodzi żołnierze wkurzeni na odchodzących dowódców. "Uciekli przed Macierewiczem, z nas robiąc więźniów "dobrej zmiany"

Czytaj więcej: Młodzi żołnierze wkurzeni na odchodzących dowódców.

Z Wojska Polskiego odeszło już prawie 30 generałów i ponad 250 pułkowników. Powód tego lawinowego odpływu doświadczonych oficerów jest jeden. Nie akceptują oni tego, jak traktują ich Antoni Macierewicz, Bartłomiej Misiewicz i reszta kontrowersyjnego kierownictwa resortu obrony.

Macierewicz lobbuje za obcymi, a nie polskimi interesami

Czytaj więcej: Macierewicz lobbuje za obcymi, a nie polskimi interesami

Amerykańskie samoloty dla VIP-ów, Black Hawki oraz Patrioci - teraz MON dokonał interesu stulecia kupując 150 fińskich karabinów wyborowych Sako płacąc za sztukę ponad 200 tys złotych przy czym cena rynkowa takiej broni wynosi $10500.

Grudzień przeminął – gdzie są obiecane śmigłowce?

Czytaj więcej: Grudzień przeminął – gdzie są obiecane śmigłowce?

Czy raczej helikoptery, bo zdaje się w takiej formie nazwał te wiropłaty pan Minister, składając wobec pani Prezes Rady Ministrów publiczną obietnicę. Kontrakt na „Caracale” skasowano w sposób, który doprowadził do skandalu międzynarodowego i poważnego osłabienia naszej pozycji w Unii Europejskiej, już słyszeliśmy o tym, że mają być nowe śmigłowce – najpierw dla Wojsk Specjalnych, potem więcej.

Luty 2015
pon wto śro czw pią sob nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 1