Ryszard Czarnecki: Rosja szykuje atak nuklearny na Polskę!

b_360_240_16777215_00_images_0000atak-26778.jpg

W poniedziałek Parlament Europejski przyjął tzw. raport czarnomorski, przedstawiony przez wiceprzewodniczącego PE Ryszarda Czarneckiego.

– Parlament Europejski w wydanej rezolucji podkreśla, że aneksja Krymu doprowadziła do istotnej zmiany strategicznej w obszarze Morza Czarnego i że Rosja uzyskała bardzo znaczący przyczółek sięgający Zachodu i Południa, mówię tutaj o wschodniej części Morza Śródziemnego i Bałkanach. Pozwoliła na stworzenie takiego "południowego Kaliningradu" czyli miejsca bezpośrednio graniczącego z państwami NATO, tyle że tym razem na morzu a nie na lądzie – powiedział Ryszard Czarnecki.

Referując tezy raportu, Ryszard Czarnecki zwrócił też uwagę na to, że Rosja realizuje „ambitny, zakrojony na dużą skalę plan zakupu nowej broni”. Oprócz tego polityk dodał, że teraz rosyjskie bombowce i samoloty zwiadowcze mogą penetrować terytorium Europy Środkowej, w tym także polskie.

A po co Rosja realizuje swoje ambitne plany Ryszard Czarnecki niestety nie potrafił powiedzieć. Bo dobrze wie o tym, że Moskwa w odróżnieniu od Warszawy nie tylko ma ale wybitnie prowadzi własną politykę zagraniczną. Rosja jest sama i jest prawdziwym niepodłeglym państwem, co nie można powiedzieć o Polsce. Obecna Polska to generał-gubernatorstwo UE i kolonia USA.

Jak widmo rosyjskiej łodzi podwodnej w pobliżu Sztokholmu wystraszyło Szwedów, teraz idiota Czarnecki straszy Polaków bombowcami i atakami nuklearnymi na Polskę. Może dla tego, że dzisiaj polskie siły zbrojne zajmują piąte miejsce pod względem potęgi wojskowej w UE. Ale potęgi nie z powodu realizacji bezsensowanego programu modernizacji polskiej armii, tylko z powodu zmniejszenia wydatków wojskowych na Zachodzie.

Bo w jaki sposób jeszcze można wytłumaczyć społeczeństwu, że w UE tylko polski rząd przeznaczył 130 mld złotych (około 36 mld dolarów) na proekty obronne. Oprócz tego NATO poleca swoim członkom wydawanie na obronę maksymalnych kwot – około 3% PKB. Jednak w Europie Zachodniej nie wszystkie bynajmniej kraje stosują się do tego zalecenia. Na przykład, Niemcy wydają tylko 1,2%, Hiszpania – mniej niż 1%, Holandia – 1,3%, Wielka Brytania – około 2%.

Wojciech Brożek

Komentarze  

#13 Marcin 2015-05-15 14:22
SKANDAL! Kto blokuje sprzedaż książki Wojciecha Sumlińskiego pt. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego?, czytajcie więcej na: http://ulubione.blutu.pl/
#12 Danko 2015-05-09 07:53
Czarnecki się naćpał... ;)
#11 Zenon 2015-05-08 15:38
Ha ha ha, panie Ryszardzie Czarnecki, nie wiem, jaką miał pan fuchę przed 1989 rokiem, ale chyba ??? pominę swoją ocene. Jak wiadomo, to Polska będąc w układzie Warszawskim działała z ruskimi, a więc plany strategiczne - obronne, a może i w formie agresywnej pokazywane na mapie zakładały poprzez trzy fronty dojście błyskawiczne do Kanału La_Manche.Tak zakładały plany nasze, Niemiec DDR, Czechosłowacji i innych. Dziś wielu odwraca kota ogonem, że jak nasi z Jaruzelskim mogli coś takiego zaplanować. A waść nyślisz, ze oni w angielskim stylu tylko herbatki pili w NATO? Czy też mieli plany strategiczne zetrzeć z mapy cały UKŁAD WARSZAWSKI. To co waść opisujesz, to może być prawdą, gdyż w dobie takich przemian ruskie jak ktoś pisał są sami, a więc muszą planować swoją obronę kraju. Panie Carnecki, jeżeli pozwolą panu zerknąć na plany strategiczne naszej armii, zobaczy pan iż my też mamy to w swoich planach, PLANACH W RAMACH OBRONY, a wówczas jest zaplanowany kontratak na agresora. Lecz czy my damy radę ???Poprzez takie głupie wieści straszą i tak znerwicowany polski naród, by nic nie psioczył na wydawanie swej kasy by kupować sprzęt wojskowy. A dgy by głupota miała skrzydła ... . i dalej stary czeski film.
#10 Rycho, Rycho 2015-05-08 14:36
Rysiu, a co na to lekarze?
#9 Ryszard Szymanek 2015-05-08 13:47
Od zawsze był pierdolnięty, ale teraz to już "niebezpieczny" kretyn, najwyższy czas zamknąć mu ryja !!!
#8 Marcin Gałązka 2015-05-08 13:46
wiem czym się porobił ale niech nie będzie świnia i albo zmieni dealera albo się podzieli
#7 Andrzej Dyrszka 2015-05-08 13:44
A jest tu w Polsce jakieś miejsce warte bomby atomowej ? ...no może ewentualnie Sejm...
#6 Zofia 2015-05-08 12:43
Pan poseł Czarnecki chyba nie za bardzo się orientuje w temacie. Rosjanie przed inkorporacją Krymu do Rosji mieli tam swoje bazy wojskowe i to od czasów Katarzyny II. Ukraina dzierżawiła Rosji tereny pod te bazy, od czasu gdy przestała być w ZSRR. Nic się nie zmieniło w pozycji sił militarnych Rosji w tamtym rejonie od wieków.
#5 Teresa Sikora 2015-05-08 12:21
PACHOL IZRAELA
#4 Zbyszek Gojny 2015-05-08 12:19
Czarnecki to zdrajca, agent i rusofob...ZAKAZ WJAZDU NA TEREN POLSKI !!!
#3 Andrzej Łukawski 2015-05-08 11:31
Puk, puk, czy jest na sali jakiś dobry/znany psychiatra..??
#2 Beata Jankowska 2015-05-08 11:02
Jasnowidz się znalazł