Banderowcy marzą o bombie atomowej

Czytaj więcej: Banderowcy marzą o bombie atomowej

Są rzeczy które się nawet filozofom nie śniły. Ponieważ przerastają ich ograniczone zdolności percepcji. Jednym z takich jest uzbrojenie dzielnych potomków anarchistów z Siczy z porośniętej trzciną wyspy na Dnieprze w broń nuklearną.

Dziś Turcy w Holandii a jutro Ukraińcy w Polsce

Czytaj więcej: Dziś Turcy w Holandii a jutro Ukraińcy w Polsce

Ostatnie zachowania mniejszości tureckiej w Holandii i w Niemczech pokazują, do czego doprowadzi niekontrolowany napływ setek tysięcy ludzi na terytorium państwa, z którym te masy się nie utożsamiają. Kilka milionów Turków w Niemczech i pół miliona w Holandii wystarczy, żeby zdestabilizować słabe struktury państwowe.

Neonazistowska Ukraina. Wśród młodych kobiet popularny jest kult Adolfa Hitlera i III Rzeszy

Czytaj więcej: Neonazistowska Ukraina. Wśród młodych kobiet popularny jest kult Adolfa Hitlera i III Rzeszy

Orędownicy wsparcia dla Ukrainy w Polsce za wszelką cenę próbują zbijać argumenty przeciwników wsparcia stwierdzeniami, iż współczesny neobanderyzm ukraiński nie jest ani antypolski, ani neonazistowski. Postanowiłem więc przekonać się jak jest naprawdę wykorzystując do tego narzędzie, które w terminologii służb specjalnych nazywa się białym wywiadem, czyli wykorzystaniem ogólnodostępnych źródeł informacji.

"Szanse Tuska na drugą kadencję rosną razem z jego krytyką w Polsce". Na Zachodzie zapowiadają spektakularną klęskę PiS

Czytaj więcej:

"Nie ma alternatywnej kandydatury niż Donald Tusk" - mówi o zbliżających się wyborach na prezesa Rady Europejskiej jeden z francuskich polityków. A analitycy z renomowanego magazynu "Politico" zauważają, że ostra krytyka Tuska ze strony jego politycznych oponentów z Polski skutkuje tylko wzmocnieniem poparcia wśród liderów europejskich.

Chory w sieci, czyli co teoretycznie może czekać pacjenta po wejściu w życie pomysłów ministra Radziwiłła

Czytaj więcej: Chory w sieci, czyli co teoretycznie może czekać pacjenta po wejściu w życie pomysłów ministra...

Minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł chce w ramach reformy ochrony zdrowia wprowadzić ryczałtowe finansowanie placówek, które znajdą się w sieć szpitali. Pomysł kontrowersyjny, który w ostatnim czasie spędza sen z powiek specjalistom od ochrony zdrowia, a także politykom i to nawet koalicji rządzącej.

Stratfor: władze w Kijowie mogły celowo zaognić konflikt w Donbasie

Czytaj więcej: Stratfor: władze w Kijowie mogły celowo zaognić konflikt w Donbasie

Według analityków prywatnej agencji wywiadowczej Startfor, w obliczu zmiany polityki USA względem Rosji, władze w Kijowie mogły zdecydować się na eskalację działań zbrojnych w Donbasie, by zwrócić uwagę na konflikt i uzyskać międzynarodowe wsparcie dla kontynuowania sankcji nałożonych na Moskwę.

Apel o pomoc dziecku! Polskie dzieci narażają się na śmierć przez... amerykańskich żołnierzy

Czytaj więcej: Apel o pomoc dziecku! Polskie dzieci narażają się na śmierć przez... amerykańskich żołnierzy

W niedzielę do Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu na oddział pediatryczny zwrócili się rodzice małej Alinki (5 miesięcy), która ma wrodzoną wadę serca, jaka się leczy tylko za pomocą metod chirurgicznych. Mała Alinka czeka na operację już od urodzenia i jej kolej nadejdzie dopiero w czerwcu br., a tymczasem jedyną możliwością na podtrzymywanie życia są drogie leki.

Rozdmuchiwanie konfliktu na Ukrainie to SZANTAŻ amerykanów wobec Polski!

Czytaj więcej: Rozdmuchiwanie konfliktu na Ukrainie to SZANTAŻ amerykanów wobec Polski!

Stany Zjednoczone starają się realizować na Ukrainie swoje dalekosiężne cele, w których nie ma miejsca na demokrację i dobrobyt Ukraińców. Stany Zjednoczone nie tylko wykorzystują ukraińskie koła nacjonalistyczne, lecz również wysyłają swoje prywatne firmy wojskowe do bezpośredniego udziału w działaniach zbrojnych na południowym wschodzie Ukrainy, a również sprzedają broń.

Białoruski „balkon” kontra NATO

Czytaj więcej: Białoruski „balkon” kontra NATO

W zeszłym tygodniu do Żagania, Bolesławca i Świętoszowa dotarły pierwsze oddziały amerykańskie, które zostaną rozlokowane na terenie Polski w ramach wzmocnienia wschodniej flanki NATO.

Marzec 2015
pon wto śro czw pią sob nie
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5